İlginizi Çekebilir

Kingdom Come: Deliverance için yeni bir fragman yayınlandı:

Yeni fragman muazzam.
Kingdom Come: Deliverance gerçekçi oynanışı, başarılı grafikleri ve orta çağ teması ile en çok beklenen RPG oyunlarından olarak, Kickstarter üzerinden başarıyla yürütülen bir kampanya ile hedefini ulaşmayı başarmıştı. Yayınlanan fragmanda oyunun yaşayan dünyasına daha yakından bakma şansı yakalıyoruz. Ayrıca oyunun gerçeği aratmayan oynanış dinamikleri de harita gözüküyor. Tamamen açık dünya yapısında hazırlanan oyun, For Honor vari bir oynanışı ile bizlerin de ilgisini çekiyordu. Oldukça uzun bir süredir yapım aşamasında olan oyun önümüzdeki yıl Şubat ayında oyuncuların karşısına çıkmış olacak.

Ayrıca gizlilik unsurları içeren görevlerin de oyunda yer alacağını belirtelim. Orta çağda geçen gerçekçi bir hikayenin simülasyonunu yapan oyunu oldukça merak ediyorum. Özellikle giyilen zırhların, kılıçlar yardımı ile kolay kolay delinmemesi dikkatleri çeken bir ayrıntı olarak gözümüze çarpıyor. Oynanış her ne kadar For Honor veya Mount & Blade kadar akıcı gözükmüyor olsa da Kingdom Come: Deliverance RPG elementleri sayesinde başarılı bir çıkış yapabilir. 1403 yılında geçen oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

MK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap