İlginizi Çekebilir
TGA-2018 derlemesi!

Techno Voice Yaz Çekilişi

2018-cekilis

Çekiliş başlangıç tarihi: 20.06.2018 13:00 çekilişin bitiş tarihi: 01.07.2018 23:59 sonuçların açıklanma tarihi 02.07.2018 19:00/canlı yayın

 

Herkese merhabalar değerli Techno Voice ailesi! Uzun süredir yapmayı planladığımız ancak belirli nedenlerden ötürü yapamadığımız çekilişimizi nihayet başlatmış bulunuyoruz. Geçen sene yaptığımız çekilişte, 3 şanslı takipçimize  5TL değerinde Steam cüzdan kodu hediye etmiştik ve bu çekilişimizden maddi manevi olumlu sonuçlar elde etmiştik.

 

Bu çekilişimizin ödülü daha büyük ancak kazananlar 1 kişi ile sınırlandırıldı. Ayrıca katılmak için sınırlı zamanınız var!

 

Ödüller

 

Bu çekilişimizin ödülü opsiyonel olacaktır. Kazanan kişi, 25TL’lik Steam, D&R, Google Play ve İtunes kartlarından birini seçecek ve kullanıcıya gönderim yapılacaktır.

 

Kullanıcımız ödülünü isterse reddebilecek, başka birine devredebilecek ya da başkasına hediye edebilecektir.

 

Koşullar Ve Kullanım şartları

 

 

  Çekilişe katılım minimum 20 kişi olmak zorundadır. Aksi halde çekiliş iptal edilecektir.

  Kullanıcı en fazla bir hesapla çekilişe katılım sağlayacaktır. Hile tespiti halinde çekiliş hakkı iptal edilecek ve diğer Techno Voice çekilişlerine belirli bir süre katılamayacaktır.

  Katılımınızın onaylanabilmesi için web sitemize güncel bilgileriniz ile kayıt olmanız ve aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz gerekir.

  Eğer farklı ada sahip hesaplarınız varsa bu hesaplarınızın kullanıcı adlarını, sitemizde kayıtlı E-posta adresiniz üzerinden, en geç 1 Temmuz olacak şekilde info@voicetekno.com adresine göndermeniz gerekir.

  Techno Voice editör ve yazarları çekilişe katılamaz.

  Sosyal medya hesaplarımızdan sadece Facebook sayfamızı beğenip, Twitter hesabımızı takip etmeniz ve YouTube kanalımıza abone olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca yazının altında verilen, PC Oyuncusu TV ve Techno Voice’e ait videoları beğenmeniz gerekecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra, 1 videomuzun altına yorum yapmanız veya hesap/kanal URL’nizi info@voicetekno.com adresinden bize göndermeniz gerekir. Beğenilerin herkese açık olması gerekir, aksi durumda katılım geçersiz sayılacaktır.

  Çekiliş 2 Temmuz saat 19:30’da yapılacak canlı yayınla sonuçlanacak ve rendum.org üzerinden gerçekleştirilecektir. Üyelerin itiraz hakkı aynı günün 23:59 saatine kadar geçerli olacak ve kazanana ödül 3 Temmuz’da teslim edilecektir.

  Katılımcılara ürünler dijital olarak göbderilecek ve yetkili satıcılardan alınacaktır. Üründe hata çkması durumunda kazanan, durumu bizlere bildirmek ile yükümlüdür.

  Techno Voice çekilişi iptal etme, ödülleri değiştirme haklarını saklı tutar.

  Katılım maksimum sınırı yoktur.

Beğenmeniz gereken videolar:

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap