İlginizi Çekebilir

Söylentilere göre Diablo 3 oyunu Nintendo Switch’e gelebilir!


Diablo sevenler yaşadı.
İstediğiniz yerde istediğiniz zaman Diablo 3 oynamaya ne dersiniz?
Nintendo’nun son konsolu Nintendo Switch, eski Nintendo platformları ile karşılaştırıldığı zaman üçüncü parti oyunlara daha önem veren bir yapım. Bir çok başarılı oyuna sahip olan konsolun, diğer konsollar ile yarışmasına sebep olan oyunlara bir yenisi daha ekleniyor olabilir. Blizzard’ın sevilen oyunu Diablo 3, PlayStation 4’ten sonra şimdi de Nintendo Switch’e geliyor olabilir. Şimdiden şunu belirtelim ki; Diablo 3’ün Nintendo Switch’e geleceği haberi tamamen Neoseeker tarafından ortaya atılan bir iddiadır. Konu hakkında Blizzard veya Nintendo’dan henüz resmi bir açıklama yok.
Diablo 3, Nintendo Switch’e gelebilir
Nintendo Switch sahiplerini bir hayli heyecanlandıran Diablo 3 haberi, konsol için gerçekten başarılı bir adım olur. Diablo 3’ü her yerde istediğiniz zaman oynayabilecek olmanız gerçekten ilgi çekici. Blizzard’ın bir diğer başarılı oyunu olan Hearthstone’un bir süredir Nintedo Switch’e gelebileceği düşünülüyordu. Sonuç olarak Nintendo Switch, aynı zamanda dokunmatik ekrana sahip olan bir konsol ve Hearthstone için gayet uygun. Blizzard yetkilileri Hearthstone’un şimdilik Switch’e gelmeyecek olmasını söylese de Diablo 3 için henüz bir açıklama yok. Bakalım, Nintendo Switch sahipleri yakın zamanda kütüphanelerine Diablo 3’ü ekleyebilecek mi?
Switch sahibi olmamama rağmen bu haber beni heyecanlandırdı.
Oyun kütüphanesinin genişlemesi sebebi ile rekabet ortamı oluşacaktır.
Bu da biz oyuncuların işine gelir, oyun fiyatları düşecektir.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap