Samsung Galaxy Note 10 Beklenenden Daha Ucuz Olabilir!

GALAXY NOTE 10

Samsung’un yılın son amiral gemi cihazını duyurmasına sadece 5 gün kaldı ve cihazla ilgili bir çok şeyi öğrendik. 3 farklı renk seçeneğiyle satışa çıkacağı, 3.5mm’lik kulaklık girişinin olmayacağı, Exsynos 9825 işlemcisinden güç alacağı gibi bir çok detay sızıntı ve raporlarla ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Avrupa için ürün fiyatları ortaya çıktı. Bu fiyatlar İphone modellerinden biraz daha ucuzken P30 Pro ile aynı seviyeden başlıyor.

ipster İşhan Agarwal’a göre standart olarak 256GB dahili hafızaya sahip Galaxy Note 10 modeli Avrupa’da 949€  fiyat etiketine sahip olacak ancak alınan vergiler sebebiyle İspanya ve Fransa’da 10€ , Finlandiya’da ise 50€daha pahalı fiyatlar kullanıcıları karşılayacak, yani başlangıç modeli 999€’ya kadar yükselmiş olacak.

Galaxy Note 10+ 1099€ fiyat etiketine sahip olacakken 512GB dahili hafızaya sahip Note 10 modeli 1199€ fiyatla satışta olacak.

Bu fiyatlar tavsiye edilen satış (perakende) fiyatları. Ürünün Türkiye fiyatının lansman tarihinde açıklanmasını bekliyoruz. Galaxy Note 10 hakkında beklentileriniz neler?

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap