Samsung Galaxy M31 Prime, Teknik Özellikleriyle Karşımızda!

m31

Evet arkadaşlar herkese merhaba, bugün sizlere çok şaşıracağınız bir haber veriyoruz, Samsung’un yeni bir telefonunun teknik özellikleri ortaya çıktı. Üstelik orta seviye, adı ise Galaxy M31 Prime.

Bir telefonun kaç farklı versiyonunu çıkarabilirsiniz? Bu soruya en güzel cevap Çinli üreticiler ve Samsung’tan geliyor, sağını, solunu değiştirdiğiniz sürece istediğiniz kadar üretip satabilirsiniz. Adını da bölgeden bölgeye değiştirin, milletin kafası iyice karışsın.

Evet, bu stratejinin yeni ürünü de Galaxy M31 Prime olacak. Samsung, Şubat ayında Galaxy M31’i tüketicilerin beğenisine sunmuş, daha sonra Temmuz ayında M31S ile seriye yeni bir ürün eklemişti. Şimdi ise, Amazon Hindistan sitesinde Galaxy M31 ailesine yeni bir üye ekleneceği ortaya çıktı.

E-ticaret devi, web sitesinde Galaxy M31 Prime’ın tasarımı ve teknik özelliklerini gösteren bir promosyon sayfası oluşturdu. Amazon, bu sayfada telefonun adının açıkça Galaxy M31 Prime olduğunu belirtmiyor fakat sayfanın kaynak kodlarında yapılan ufak bir inceleme, Galaxy M31 Prime’ı karşımıza çıkarıyor.

Samsung Galaxy M31 Prime teknik özellikleri ve tasarımı yakında piyasaya çıkacak

Samsung’un Exynos 9611 işlemcisinden güç alan Galaxy M31 Prime, 6GB RAM ve 64/128GB dahili hafıza seçeneğiyle sunulacak. Yüksek dahili hafızanın yanında, 512GB’a kadar Micro SD kartların takılabileceği bir SD Card girişi de cihazda kendine yer buluyor.

Samsung Galaxy M31 Prime teknik özellikleri ve tasarımı yakında piyasaya çıkacak

Samsung’un bu orta düzey canavarı, USB-C bağlantı portu üzerinden 15W’a kadar hızlı şarj edeilen 6000mAh’lik büyük bir pille geliyor. 15W, pek işe yaramayacak diyorsaanız ben de aynı fikirdeyim.

Gelelim kameralarına. Cihazın ön tarafında ağır çekim ve 4K video çekim özelliklerine sahip 32MP çözünürlüğünde bir kamera yer alırken; arkada 64MP ana kamera, 8MP ultra geniş açı sensörü, 5MP makro ve 5MP derinlik sensörünü içeren dörtlü kamera kurulumuyla karşılaşıyoruz.

6.000 mAh batarya64MP dörtlü kamera32 MP selfie kamerası

*Sırasıyla 6000mAh’lik pil, dörtlü arka kamera kurulumu ve 32MP çözünürlüğünde ön kamera.

M31 Prime’ın diğer detayları arasında 3.5mm kulaklık girişi ve arka tarafa yerleştirilmiş parmak izi okuyucu var. Telefon, bir su damlası çentikli ekrana sahip olacak ancak bu ekranın boyutu ve çentiğin uzunluğu gibi detaylar bilinmiyor.

Samsung Galaxy M31 Prime teknik özellikleri ve tasarımı yakında piyasaya çıkacak

Galaxy M31 ve M31S, sırasıyla 6,4 ve 6,5 inçlik Full HD+ AMOLED ekranlarla geliyordu, Galaxy M31 Prime’ın ekranı da 6,6 inç olur her halde, D ama benzer bir boyutta geleceği düşünülüyor.

Onun dışında bu telefonun tasarımı falan diğer M31 serisi telefonlarla aynı, Samsung hangi akla hizmet bu telefonu çıkartıyor ve daha da önemlisi nasıl bir seviyede konumlandıracak bekleyip göreceğiz.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m31_prime_specs_design-news-45666.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap