İlginizi Çekebilir

Redmi Note 10’un Render Görüntüleri Sızdı!

redmi note 10

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir raporu gerekçe göstererek sizlerle Dimensity 820 işlemciden güç alabileceğini söylediğimiz Redmi Note 10’un bugün tasarımı sızdırıldı. Tasarımın yanında, tüm oklar telefonda Snapdragon 765G işlemci yer alacağını gösteriyor, böylece Dimensityy’li Redmi Note tarih oluyor. Bakalım o telefonun altından ne çıkacak?

Gelelim Redmi Note 10’a. Birkaç canlı görsel ve render görüntüleriyle gözüken Redmi Note 10, arkasında “Oreo”‘ya benzeyen üçlü kamera kurulumunu barındırıyor.

Redmi Note 10, "Oreo" şeklindeki üçlü kameraların canlı görüntüleri ile birlikte sızıntı yapıyor

Slashleaks’ten gelen Redmi Note 10 fotoğraflarından biri, çok net olmasa da bize bu üçlü kamera kurulumunu gösteriyor. Telefonun ana kamerası 48MP olacak, ön tarafta, sol üstte ise delikte selfie kamerası yer alıyor. Bu kamera ve arkadaki diğer 2 kameranın çözünürlüğünüe ise bu görüntülerden ulaşamıyoruz.

Note 10’da yer alan arka cam ise 2.4D’lik kavise sahip, yani görmesek olmazdı.

Telefonda parmak izi okuyucu muhtemelen olacaktır, fakat güç tuşuna entegre bir sensör mü kullanılır yoksa bir sürprizle ekrana mı gömülü mü olur bunu diğer sızıntılar gösterecektir.

Redmi Note 10'un iddia edilen canlı görüntüleriRedmi Note 10'un iddia edilen canlı görüntüleri

*Redmi Note 10’a ait olduğu iddia edilen görüntüler

Telefondan alınan ekran fotoğrafı ise bize işlemci ile ilgili fikir veriyor. Model numarası M2007J22C’dir olan Redmi Not 10, 8GB RAM’e sahip. İşlemci saat frekansının 2.4GHz olarak gösterilmiş olması ise Snapdragon 765G işlemciye önemli bir kanıt, Dimensity 820’nin hızı daha farklıydı.

Redmi Note 10 ile ilgili bildiklerimiz şimdiik bunlarla sınırlı, fakat yeni gelişmeler olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

https://www.gsmarena.com/redmi_note_10_renders_leak_along_with_live_images_of_oreo_shaped_triple_cameras-news-45114.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap