İlginizi Çekebilir

Lubia’dan Akıllı Saat Geliyor!

lubia saat

Lubia, geçtiğimiz hafta yeni oyun telefonu Red Magic 5S’nin tanıtım tarihini 28 Temmuz olarak açıklamış ve lansmanı doğrulamıştı. Fakat karşımıza çıkan tek şey bu oyun telefonu olmayacak. Çin’in sosyal medya sitesi Weibo’da ortaya çıkan bir poster, Red Magic 5S ile birlikte bir akıllı saat göreceğimizi gösteriyor. Gelen bu posterde akıllı saatin tasarımsal özellikleri de görülüyor.

Weibo'dan teaser posterleri

Weibo'dan teaser posterleri

Saatin tasarımına bakalım şimdide. Cihaz 316L paslanmaz çelik ve alüminyum bir gövdeyle bizleri karşılayacak. Ayrıca hem posterlerde gördüğümüz hem de Lubia’nın internet sitesinde bulunan bir render görüntüsünden ulaştığımız bilgi, saatin kavisli bir ekran ve dönen bir şeritle geleceğini doğruluyor. Tabii bunun Apple Watch’takine benzer bir işlevi olabilir ya da farklı bir işlevi olabilir, bunu saat resmileşene kadar öğrenemeyeceğiz.

nubia akıllı saatini Red Magic 5S ile birlikte duyurdu

Bir de posterde, saatin uygun fiyatlı olabileceğine yönelik bir bilgi var, ancak haberi aldığımız kaynağın da dediği gibi, Google Translat’in Çincesine güvenmek mantıklı olmayabilir. GSM Arena, bu posteri Transslate üzerinden İnggilizce’ye çevirmiş, biz de size Türkçe olarak aktardık, D.

Lubia, sektörde bu kadar güçlü bir rekabet ortamı ve Apple, Samsung, Huawei gibi üreticiler varken nasıl bir şeyle karşomıza çıkacak bunu 2 gün sonra göreceğiz. Zaten ürünün sınırlı pazarda satışa çıkacağını düşünüyorum.

Akıllı saat kullanıyor musunuz?

//www.gsmarena.com/nubia_to_announce_its_smartwatch_alongside_the_red_magic_5s-news-44451.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?