Devil May Cry 5 Duyuruldu!

Capcom, Devil May Cry 5’i Microsoft E3 2018 basın konferansı esnasında PlayStation 4, Xbox One ve PC için resmi olarak duyurdu.
Devil May Cry 5 ilkbahar 2019’da çıkacak.

Efsanevi aksiyon serisi geri dönüyor – 16 milyon adet satan seri, yönetmen Hideaki Itsuno’nun geliştirme önderliğinde geri dönüyor.
İyi ve kötü bir savaş – Şeytan istilası Red Grave City’de kök salmış bir “şeytan ağacı”nın tohumları ile başlıyor. Bu korkunç saldırı genç iblis avcısı Nero’nun dikkatini çekiyor. Doğaüstü aile dramaları da devam ediyor; Sparda’nın oğlu Dante erkek kardeşinin yolsuzluğundan ve annesinin öldürülmesinden intikam almak istiyor.
Yüksek seviyede stilize aksiyon – Devil May Cry 5 her biri farklı bir dövüş stiline sahip üç oynanabilir karakter sunuyor.
Çığır açan grafikler – Capcom’un özel RE motoru ile geliştirilen Devil May Cry 5 fotorealistik karakter tasarımları, çarpıcı aydınlatma ve çevresel efektler kullanarak serinin grafiklerini zirveye çıkarıyor.
İblis avcısı – Serinin ana karakterlerinden biri ve Sparda’nın kanına sahip genç iblis avcısı Nero, silah ustası ve yeni suç ortağı Nico ile birlikte iblislerin saldırısına karşı koymak için Red Grave City’e doğru yol alıyorlar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap