Techno Voice nasıl çıktı?

Techno Voice, uzun süredir teknolojiyle ilgili araştırmalar yapan 2 genç tarafından, 14.10.2017 tarihinde kurulmuş ve 16.11.2017 tarihinde kesin olarak yayın hayatına başlamıştır.

Techno Voice’da güncel teknoloji haberleri, sadece bizde bulabileceğiniz özel rehberler ve incelemeler bulunmaktadır.

Sitemize kayıt olan herkesin yazı gönderme, yorum yapma hakkı olduğu gibi, kendi profil sayfalarınada sahiplerdir.

Techno Voice, ilk olarak 14.10.2017 tarihinde ücretsiz bir hosting ve alt alan adı (techno-voice.000webhostapp.com) ile kullanıma açılmıştır. 22 Ekim tarihinde .xyz alan adı alınmıştır ve erişim daha akılda kalıcı hale getirilmiştir. 16 Kasımda .com alan adına geçilmiş ve isim ile ilgili çalışmalarımız tamamlanmıştır.

23 Kasım’da site, farklı bir hosting firmasına geçiş yapılmış, bu işlem sırasında yapılan bir hata sebebiyle 17.12.2017 tarihinde şuanda hizmet aldığımız Veridyen’e geçiş işlemleri başlatılmıştır.

3 gün içerisinde tekrar açılan siteye yeniden içerik girilerek bugünkü hali için ilk temeller atılmıştır. 2018 yılında sitenin bir eksiği olarak gördüğümüz tema ile ilgili araştırmalar yapılmış, 6 Şubat tarihinde ise şuanda kullandığımız Geoit isimli temanın satın alınmasına karar verilmiştir.

Bu işlemin ardından Techno Voice’daki geliştirme çalışmaları tamamlanmış ve içerik girilmesine odaklanılmıştır.

Techno Voice’un bir çok konuda güçlü tahminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu tahminlerin bazılarının gerçekleştiğini araştırarak görebilirsiniz.

Web sitemizde 300’ü aşkın içerik bulunmaktadır ve her geçen gün artmaktadır.

HIZMET SAĞLAYICILAR

 

Domain ve hosting: Veridyen Bilişim Teknolojileri
Bu site, Kanthemes tarafından geliştirilen Geoit temasını kullanmaktadır. İçerikler ile ilgili bilgiler ve koşullar yakında açıklanacaktır.