İlginizi Çekebilir
DARQ

YOUTUBE’DAN BİLGİSAYARINIZA ÜCRETSİZ MÜZİK İNDİRİN!

Ekran Alıntısı

Herkese merhabalar. Bu yazımda sizlere YouTube üzerinden program ile nasıl MP3 dosyası indirilir bunu anlatacağım.

İlk öncelikle FREE YOUTUBE TO MP3 CONVERTER yazılımını indirip bilgisayarımıza kuralım. kurulum oldukça basittir, bu yüzden anlatmıyorum.

Uygulama yüklendikten sonra bizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak.

Bu uygulamanın önceleri reklamlı ve tüm fonksiyonları kullanılabilen ücretsiz bir sürümü vardı. Daha sonra kısıtlı reklamsız sürüm olarak yer değiştirdi. Bazı kişiler için iyi olsada yüksek kalite indirmek için paralı sürümü satın almalısınız.

Uygulamanın üst kısmında URL yapıştırma alanı bulunuyor. İlköne YouTube üzerinden indirmek istediğimiz bir vido/müzik bulalım.

Bulduğumuz video/müzik URL’sini adres çubuğundan CTRL+C ile kopyalayalım.

Daha sonra kopyaladığımız bu URL’yi Free Youtube To MP3 Converter uygulamasına CTRL+V ile yapıştırın.

Yapıştırdıktan bir süre sonra video küçük resmi aşağıda görünecektir.

Burada bulunan seçenekleri şimdi sizlerle birlikte inceleyelim:

    Önceden ayarlanmış çıktı: İndirdiğiniz dosyanın kalitesini belirler

    Open Video YouTube: videoyu YouTube’da açar

    Delete File: indirmeyi listeden siler

    Download File: indirmeyi başlatır

Tüm bu ayarlamaları yaptıktan sonra dosya indirme işlemini başlatın.

NOT: indirme öncesi ve sonrası uygulama sizden Premium’a geçmenizi isteyebilir. Bu uyarıları ilgili diyalogtaki tuşlar yardımıyla geçebilirsiniz. Standart hızda indirme süresi video süresine göre değişiklik gösterir, 4DK br videoda ortalama 3 – 7DK’dır.

Ayrıca Premium sürümde oynatma listelerinide indirebiliyorsunuz. 10 USD gibi bir fiyatı var, eğer satın almak isterseniz yönelgeleri takip edebilirsiniz.

Dosya indirme ve dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra sağ tarafta yer olan dosya konumunu göster tuşu ile öğeyi görebilirsiniz. MP3 dosyaları, müzikler klasörüne kaydedilmektedir.

Müzikler klasörümüzden dosyamızı çalıştırıp dinleyebiliriz.

İşte bu kadar! Bu yolla istediğiniz kalitede müziği indirebilirsiniz. Ayrıca YouTube’un yanı sıra Facebook, Twitter gibi platformlardanda video indirebilirsiniz.

Bir başka içerikte görüşmek üzere!

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap