05.06 .2018 tarihinden itibaren gönderilen yazılar, onay sürecini geçtikten sonra yayımlanacaktır.

Yeni gelen düzenleme ile yazı gönderenler, öne çıkan görselleri kesinlikle kendileri ekleyecektir.

Yazı göndermeyle ilgili tüm merak ettiğiniz sorular aşağıda yer almaktadır:

 

Size nasıl yazı gönderebilirim?

 

Techno Voice web sitesinin en altında yazı gönderme seçeneğini görebilirsiniz. Bu bölümde sizden istenen yazı başlığı, içerik gibi bilgileri doldurduktan sonra göndere basmanız yeterlidir.

 

Daha sonra ne olacak?

 

Techno Voice editörleri ve yöneticileri, içeriğin siteye uygunluğunu inceleyecektir. Noktalama hataları, varsa yazım yanlışlarını rapor edecek ve yazara ulaştıracaktır. Yazar, 3 gün içerisinde gerekli yerleri düzenleyecek ve info@voicetekno.com adresine konuyla ilgili E-posta atacaktır.

 

Kullanıcılar yazıları bizim düzenlememizi istemeleri halinde onay süreci 2 gün ile sınırlandırılacaktır. 2. Günün sonunda editörlerimiz,  yazıyla ilgili tüm gerekli düzenlemeleri yapmış bir şekilde yazıyı yayımlayacaktır. Bu şekilde yayımlanan yazıların hakları, Techno Voice’a ait olacaktır. Ancak içeriği yazan kişi hiç bir şekilde gizlenmeyecektir.

 

Yazı göndermenin koşulları neler?

 

Techno Voice’a yazı gönderen herkes gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılacaktır. Bunun dışında yazıyı gönderen kişinin noktalama/imla kurallarına dikkat etmesi  gerekir. Yazımda Türkçe karakter (I, Ş, Ö) kullanmayan kullanıcıların yazıları düzenlenmeyecek ve yayımlanmayacaktır. Kullanıcıya gerekli düzenlemeleri yapması için 2 gün süre verilecek, düzenlemeyi yapmaması durumunda yazısı sistemimizden silinecektir.

 

Gönderilen yazılarda bir firmaya hakaret/küfür gibi içeriklerin tespiti halinde kullanıcı, bu kelimeleri kaldırması için uyarılacaktır. Kullanıcı, bu içeriği kaldırması durumunda yazısı yayımlanacak, aksi durumda her hangi bir düzenleme yapılmayacak ve yazı silinecektir. İkinci kez bu tür kelime(ler) kullanılan kullanıcı uyarılacak ve düzenleme yapsa dahi yazısı  yayımlanmayacaktır. Bu kullanıcılar, kusurlarını takip eden 2. Haftanın sonunda tekrar içerik üretebileceklerdir. Üçüncü tekrarda yazarın o içeriğide dahil hiç bir içeriği, web sitemizde yayımlanamayacaktır. Kullanıcılar, bu kusurlu davranışlarına itiraz hakkına sahip olamayacaklardır.

 

Kullanıcı web sitemize halen rahatsız etme amaçlı küfürlü içerik göndermesi halinde, tüm bilgileri web sitemizden silinecektir. Eskiden gönderdiği yazılar kalmaya devam edecek ancak kullanıcı, bu yazılar için hak iddia edemeyecektir. Techno Voice, gerekli gördüğü durumlarda, kullanıcının özür dilemesi durumunda ve ya buna benzer durumlarda kullanıcının yazar olmasına tekrar izin verecektir. Kullanıcı, 1 ay boyunca sıkı denetimle izlenecek, davranışını tekrar etmezse denetimi kaldırılacaktır.

 

Bir kullanıcının bir günde gönderebileceği yazı limiti 4 adet ile sınırlıdır. Techno Voice, bu limiti değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Size bir süre içerik göndermem halinde bana her hangi bir avantaj sağlayacak mısınız?

 

Techno Voice’a yukarıdaki kurallar çerçevesinde 50 özgün (kendine ait) içerik gönderem kullanıcılar onaylı yazar rütbesine yükseltilecektir. Aynı zamanda bu kullanıcılar YouTube videolarımızda yer alabilecek ve 100 içerikten itibaren Techno Voice gelirlerine ortak olacaktır. Web sitesinden gelen gelirlerin artması ve ya azalması durumunda bu bilgiler değişebilir. Yeni bilgileri kabul etmeyen kullanıcılar yazarlık hakkından vazgeçmiş sayılacaktır. Bu yazarlar, içeriklerinden hak iddia edebileceklerdir.

 

Size artık içerik üretmek istemiyorum. Yazarlık hakkımdan nasıl vazgeçerim?

 

Eğer onaylı yazar olduysanız bilgileriniz  sistemlerimizde 1 sene boyunca saklanacaktır. Bu süre içinde yazarlığa devam edebilirsiniz. Onaylı yazar değilseniz bilgileriniz 3 ayın sonunda silinecektir.