Yaşasın, Sunset Overdrive PC’ye geliyor!

Son birkaç ay hatta birkaç yıldır dolaşan Sunset Overdrive PC söylentileri gerçek oldu.
Önce yapılan listelemeler, sonrada Steam veri tabanında ortaya çıkması ile, PC’ye geleceği kesin gözlerle bakılıyordu. Microsoft, Bu gün beklenen duyuruyu yaptı. Sunset Overdrive, bu gün Windows 10 PC’ler için çıkış yapacak.
Açıkçası, Xbox One çıkış oyunlarından birisi olmasına rağmen beklenen ilgiyi göremediğini düşünüyorum. Umarım PC platformunda beklediği ilgiyi görür.
Bu arada, Sunset Overdrive’ı geliştiren firmanın, şu anda Sony çatısı altında PS4’e özel Spider-Man’i geliştirdiğini hatırlatalım.
2027 – Sunset Şehri. İçine radyoaktif madde karışmış bir enerji içeçeği şehirdeki insanların çoğunu canavara dönüştürmüş. Bu durum, çoğu için dünyanın sonu ama senin için bir rüyanın gerçek olması. Eski patronun, sıkıcı işin… Hepsi gitti!!! Oyunun açık dünyasını, duvarları tırmanarak, her yerden atlayarak ve kayarak kendi oyun alanına dönüştür. Eline güçlü ve çılgın silahını al ve bir kahraman ol! Kendine özgü silahları ve yetenek seçenekleri ile Sunset Overdrive alışılagelmiş oyunların kurallarını yıkıyor ve patlayıcı, asi ve değişik bir macera sunuyor.
Özellikler:
– Kuralsız ve Açık bir Oyun Dünyası: Binadan binaya atlayarak, duvarların üzerinde koşarak ve elektrik telleri üzerinde kayarak düşmanlarına farklı açılardan saldır ve onları yok et!

– Ölümcül Silahlar: Dinamit, havai fişek ve asit içeren bir sürü çılgın silah topla ve bunları düşmanlarını yok etmek için kullan.

– Arkadaşlarınla Eğlen: Tek oyunculu oyundan Kaos Birliğine hemen geçiş yap. 8 arkadaşınla Kaos Birliği oluştur, birlikte hangi görevi seçeceğinize karar ver, destansı savaşlara katıl ve oyun içi ödüller kazan!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Temeltaş

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap