İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin Mi 10T Serisi, Beklenenden Daha Ucuz Gelebilir!

mi10 t temsili

Xiaomi deyince yıllar önce aklımıza gelen ilk şey uygun fiyattı. Fakat şirket son zamanlarrda bu politikasından biraz uzaklaşmaya başladı. Sadece Xiaomi de değil, çoğu Çin’li üretici eskiden ucuz amiral gemileri piyasaya sürüyordu.

Bu haberimizin konusu ise Xiaomi ve yeni gelecek telefon serisi Mi 10T. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde Mi 10T Pro’nun 699 EURO fiyat etiketi ile Avrupa’ya geleceğini aktarmıştık. Yeni gelen bir sızıntı ise bu fiyatın daha da düşük olacağını söylüyor.

Almanya’daki bir haber kaynağına göre Xiaomi’nin yeni telefonları Mi 10T ve Mi 10T Pro, sırasıyla 499 EURO ve 599 EURO fiyatla bölgede satışa çıkacak. Bu fiyat, başlangıçtan aldığımız fiyattan 100 EURO daha düşük. Avrupa için pek bir şey ifade etmeyebiir de bizde bu 800 küsür TL yapıyor, o yüzden önemli.

Eğer haber kaynağının aktardığı bilgi doğruysa, Mi 10T serisi tüketiciler için daha çok tercih edilebiliro lacak. Bununla beraber yarın, Samsung düzenleyeceği etkinlikte Galaxy S20 FE’yi duyuracak ve bu telefonunda 649 USD civarı bir fiyatla gelmesi bekleniyor. Arada büyük bir fiyat farkı var, bakalım hangisi daha başarılı olacak?

Ayrıca aynı segmentte bir de OnePlus 8T var, onu unutmayalım.

Xiaomi'nin Mi 10T ve Mi 10T Pro daha önce söylendiğinden daha ucuz olabilir

Xiaomi’nin tüketicilere sürprizi burada bitmiyor tabii ki, gelen bilgilere göre Mi 10T’nin bir de Lite versiyonu olacak ve Alman kaynağa göre bunun fiyatı da 329 EURO olacak. Bu modelle ilgili çok fazla sızıntı yok.

Dönelim Mi 10T Pro’ya, telefonun 8GB ve 128GB RAM/dahilihafıza seçenekli ana sürümü, 599 EURO fiyatla sunulacak, telefonun bir de yine 8GB RAM ve 256GB dahili hafızalı sürümü olacak, onun fiyatı da 649 EURO. Mi 10T Pro, Gökkuşağı Gümüşü gibi “ilginç” renk seçenekleriyle gelecek.

Telefonlarla ilgili gördüğümüz sızıntılara oranla tahminen Mi 10T serisi, beklenenden daha erken bir tarihte duyurulacak. Tabii Ekim’i bulursa Samsung, iyi bir pazarlamayla hem OnePlus 8T hem de Xiaomi Mi 10T’ye gidecek tüketicileri kendisine çekebilir. Bakalım, kim kimi yerse.

https://www.gsmarena.com/xiaomis_mi_10t_and_mi_10t_pro_might_be_cheaper_than_previously_rumored-news-45404.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap