İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Air 2 Pro Kulaklığın Özellikleri Sızdı!

mi-air-2-pro

TWS yani tam kablosuz kulaklıklara tüketicilerin ilgisi her geçen gün artıyor, şirketlerde bu gamdaki ürünlerini giderek daha iyi hale getiriyor. Yakın bir zamanda OnePlus’ın da dahil olduğu TWS kulaklık pazarında şu an Apple, Samsung, Huawei, QCY gibi onlarca üretici var.

Bu yazımızın konusu Xiaomi’nin yeni kulaklığı, Mi Air 2 Pro. Xiaomi, yarın bir etkinlik düzenleyerek Mi 10T akıllı telefonunu duyuracak, bu kablosuz kulaklığın da etkinlikte karşımıza çıkmasını bekliyoruz.

Xiaomi’nin yeni kulaklığı, resmi basın görüntüleri aracılığıyla Digital Chat Station tarafından karşımıza çıkarıldı, üstelik bu kaynak ,yalnız fotoğrafları değil, ürünün bazı özelliklerini de bizlere gösteriyor.

Önce görselleri görelim:

Xiaomi Mi Air 2 ProXiaomi Mi Air 2 ProXiaomi Mi Air 2 Pro

Xiaomi’nin Mi Air 2 Pro’su, 12mm ses sürücüleriyle beraber gelecek, bunun yanında aptX Adaptive ve LHDC V3 ses codec bileşenlerine sahip olacak. Bu kulaklık, 100ms’den daha az gecikme süresi vaat ediyor, aptX Adaptive de düşük gecikme süresi sunan bir Codec olarak karşımıza çıkıyor. Bu codec sayesinde Mi Air 2 Pro, 50ms ile 80ms arası gecikme süresi sunabilecektir.

Aktif Gürültü Önleme özelliği de Apple’ın AirPods Pro’sunda yer alan 35dB’ye kadar gürültüyü azaltmaya göre iyileştirilecek. Ayrıca bu özelliği geçici olarak devre dışı bırakmak için bir mod da olacak.

500 mAh pil için 5W kablolu şarjKablosuz şarj etmeXiaomi Mi Air 2 Pro TWS kulaklık

*Sizin için birkaç görsel daha

500mAh değerinde bir pille gelecek bu TWS kulaklık, 5W’a kadar standart kablolu şarjı ve kablosuz şarjı destekliyor.

Bu kulaklığın fiyatıyla ilgili bilgi de var, ve yine Çinli bir kaynak olan DCS’den geliyor, yazımıza oturuyor. DCS’nin söylediğine göre Mi Air 2 Pro, 600CNY ile 700CNY arası bir fiyat etiketine (90USD ile 105USD) sahip olacak, ürün fiyatıyla AirPods’a göre mükemmel derecede uygun fiyatlı olacak gibi görünüyor. İlk kulaklık da benzer şekilde, fiyatıyla dikkat çekmişti.

Xiaomi’nin kulaklıklarını beğeniyor musunuz?https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_air_2_pro_tws_earbuds_leak_improved_anc_new_low_latency_codec-news-45745.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap