İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 10T Pro’dan Yeni Fotoğraflar Geldi!

mi10 t temsili

Xiaomi ve diğer birçok üretici artık 1 yıldda 20 amiral gemisi, 50 orta seviye telefon ve 100 giriş seviyesi telefon çıkardığı için Mi 10T Pro’yu gördüğünüzde “yahu bunun geçen ay Ultra’sı çıkmadı mı?” diyebilirsiniz, evet aynı fikirdeyiz. Xiaomi’nin şimdi de Mi 10T Pro’su ile ilgili bilgiler aldık.

Birkaç hafta önce telefonla ilgili çok net olmayan bir Fotoğraf ortaya çıkmıştı. Şimdi gelen fotoğraf ise cihazı bizlere daha net gösteriyor.

Buna göre Mi 10T Pro’nun arkasında 108MP çözünürlüğünde bir ana kamera yer alacak. Ürünün düz versiyonu ise abisinin aksine 64MP bir ana kamerayla gelecek.

Görseli birazdan vereceğim, arka tarafta dörtlü kamera kurulumu olduğunu düşünebilirsiniz, ama 3 kamera var. Dördüncü şeyin ise ne olduğu bu görüntüden anlaşılamıyor.

Xiaomi Mi 10T Pro yorumları

Xiaomi Mi 10T Pro yorumları

Xiaomi Mi 10T Pro yorumları

*Mi 10 T Pro’dan fotoğraflar

Telefonun sol tarafında bir parmak izi okuyucu var. Söylentiler, ekranın 144Hz yineleme hızına sahip, LCD panelle geleceği yönünde. LCD panellerde ekran altı parmak izi kullanımı çok mümkün olmuyor, Mi 10 Ultra da dahil çoğu Mi 10 modelinde ekran altı parmak izi okuma sensörü var. Ayrıca Mi 10’ların çoğu yine OLED ekrana sahipler.

Telefon, Snapdragon 865+ işlemciden güç alıyor, bu sayede 5G desteği telefonda yer alıyor. Mi 10T Pro’nun model numarası M2007J3SG, Geekbench’te görülmüştü.

Ne yazıkki Mi 10 T ve Mi 10T Pro’yu Çin dışında görüp göremeyeceğimiz belli değil. Geçen yılki Mi 9T’ler Türkiye de dahil birçok pazarda satışa çıkmıştı, ben bu telefonları da Türkiye’de göreceğimizi düşünüyorum.

Mi 10 Ultra’daki gibi bir şey yaparsan üzersin Xiaomi.

Buradan da bir tavsiye verelim, bir şeyi ne kadar iyi yaptığın değil, onu insanlarla nasıl buluşturduuğn önemlidir.

Mi 10T Pro’yu beğendiniz mi?

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10t_pro_renders_surface_flaunt_the_108_mp_main_cam-news-45227.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap