İlginizi Çekebilir
Far Cry 6 duyuruldu!

Xiaomi Mi 10T Pro Avrupa’ya Gelecek!

mi10 t temsili

Xiaomi’nin 2020’nin son amiral gemi serisi olmasını beklediğim Mİ 10T, farklı bilgilerle arada bir kendini bize hatırlatıyor. Şimdi gelen bilgi ise Mi 10T Pro’yu Avrupa’da, diğer amiral gemilerine göre biraz daha uygun fiyatla göreceğimizi gösteriyor. Ürünü Avrupa’da görmemiz demek,  %90 ihtimal Türkiye’ye de gelecek demek, o yüzden “banane” deyip bir kenara atmayın diyoruz.

Xiaomi’nin perakende satış mağazasında çekilen bir görüntü ise, bize fiyat ile ilgili bilgi veriyor, fotoğrafta Mi 10T Pro için 699 EURO’luk bir fiyat etiketiyle karşılaşıyoruz. Bu fotoğraf, çoğunlukla doğru bilgi aktaran bir sızıntı kaynağı Dijital Sohbet İstasyonundan geliyor, o yüzden büyük olasılıkla doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi Mi 10T Pro, 699 € 'ya mal olacak Avrupa'ya varacak

Telefonun bilinen bazı özelliklerine bakacak olursak, düz Snapdragon 865 işlemciye sahip olan Mi 10T Pro, 120Hz ile 144Hz arasında geçiş yapmaya izin veren, muhtemelen LCD panele sahip bir ekran ile gelecek. Telefonun arkasında 108MP çözünürlüğünde ana kamera görüyoruz, fakat Mi 10 Ultra’daki kadar iyi bir kamera beklemeyin. Cihazı, 5000mAh’lik bir pil besleyecek.

Bunun dışında şimdilik telefonla ilgili başka bir şey bilmiyoruz. İlerleyen günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10t_pro_to_arrive_in_europe_to_cost_699-news-45337.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap