Xbox One Nisan güncellemesi yayınlandı!

Xbox Live Gold

Microsoft, Xbox One’ın Nisan 2019 güncellemesini bugün itibarıyla yayınladı.

Güncelleme notları:

Konsolu yeniden başlatma
Artık güç merkezi ekranında konsolu tam olarak yeniden başlatmak için bir seçenek mevcut (oyun kumandanızdaki Xbox düğmesine basılı tutun).
Kolaylaştırılmış görevler
Artık hem Giriş’teki Game Pass merkezinden hem de profilinizden doğrudan Game Pass görevlerine gidebilirsiniz. Bunun için Game Pass’i seçin, ardından aşağı doğru kaydırın ve Görevler – Tümünü Göster’i seçin.
Konsol klavyesi iyileştirmeleri
Konsoldaki sanal klavyeyi ekranda daha az yer kaplaması ve kendisini metin alanları etrafında akıllı bir şekilde konumlandırabilmesi için güncelleştirdik.
Daha kolay kaldırma
Yeni bir şey yüklemek istiyorsunuz ancak sabit sürücünüzün dolu olduğunu mu gördünüz? Artık ilk önce neyin kaldırılacağını seçmek zorunda olmak yerine, sabit sürücünüzde yeterli alan açmak için hangi ögelerin kaldırılacağını size biz öneriyoruz. Daha da ilginç olan kısım şu: Bu işlem tamamlandığında yeni oyununuzu veya uygulamanızı yüklemeye otomatik olarak başlıyoruz!
Xbox One uzaktan kumandası kısayolu
Xbox One uzaktan kumandası, OneGuide düğmesine OneGuide yerine bir medya uygulamasını başlatmak için yeniden programlamanıza olanak sağlayacak şekilde güncelleştirildi. Bu, doğrudan en sevdiğiniz medya uygulamanıza gidip izlemeye başlamanız için harika bir kısayol.

Microsoft

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap