İlginizi Çekebilir

We Happy Few Ertelendi!

Compulsion Games, We Happy Few çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu.

Şu anda Steam’de erken erişimde ve Xbox One’da oyun ön izleme programında bulunan We Happy Few’un 13 Nisan’da çıkış yapması planlanıyordu ancak aldığı erteleme ile birlikte oyun bu yaz çıkış yapacak.
Ertelenme sebebi ise hikayenin bazı yönlerinin düzeltilecek ve iyileştirilecek olması. Geliştirici tarafından belirtilene göre, hikayenin başlangıcı geri kalan kısma tam olarak uymuyor.
Ayrıca oyun 1 Şubat’ta Steam’de satıştan kaldırılacak ve oyunu önceden satın almış olanlar isterse iade edebilecek. Ek olarak, Arthur karakterinin yanı sıra oyunda Sally isimli ikinci bir oynanabilir karakter olacağı da duyuruldu.
We Happy Few PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. 1960’lar İngilteresinin alternatif bir gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş olan bir şehirde geçen ve şehir halkının gerçeği görememesi için mutluluk veren “Joy” adlı bir halüsinojenik uyuşturucuya zorlandığı We Happy Few’da oyuncular olayların arkasındaki gizemi çözmeye çalışıyor.

BSC

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap