Vivo Watch 22 Eylül’de Geliyor!

vivo watch

Akıllı saat pazarında birçok üretici var, sektöre böyle bir ürünü ilk getiren Samsung, en çok satışı yapan da Apple olmuştu. Tabii burada ekmek gören Huawei, Xiaomi gibi üreticiler de bu alana giriş yapmaya başladı. Samsung ise diğer üreticilerle rekabet edebilmek için kendi ürünlerini yeniledi.

Geçen hafta Vivo’nun akıllı saatiyle ilgili bir görüntü ortaya çıkmıştı, şimdi gelen tanıtım videosu ise bize saatle ilgili daha çok ayrıntı veriyor.

22 Eylül’de satışa çıkması planlanan bu giyilebilir cihaz, paslanmaz çelikten oluşan gövde tasarımı ve çeşitli kayış seçeneklerinin yanında, yuvarlak bir AMOLED ekranla beraber gelecek.

Sızdırılan en son teknik özelliklere göre Vivo Watch, 42mm ve 46mm olmak üzere 2 farklı boyut seçeneği ile gelecek. Saatte spor/aktivite takibi, SpO2 izleme, Kalori ölçme özellikleri ve kalp ritmi sensörü yer alacak. Bunun yanında uyku izleme, telefondan bağımsız müzik çalma ve ödemeler için NFC özelliği de Vivo Watch ile tüketicilere sunulacak. Ürün, 5ATM su geçirmezlik sertifikasına da sahip olacak.

Vivo Watch’un fiyatının 145USD/123EURO olduğu iddia ediliyor. Piyasaya çıkış tarihi 22 Eylül, saati hangi ülkelerde göreceğimize dair net bir bilgi yok.

Vivo Watch’u beğendiniz mi?

https://www.gsmarena.com/vivo_watch_teaser_shows_out_its_design_and_key_features-news-45281.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap