The Bard’s Tale IV: Director’s Cut geliyor!


Inzile, The Bard’s Tale IV: Director’s Cut’ı duyurdu ve 27 ağustosta çıkış yapacağını açıkladı. The Bard’s Tale IV: Director’s Cut, 27 Ağustosta PC, PS4 ve Xbox One için dijital olarak çıkacak. Kutulu sürüm ise 6 Eylülde PS4 ve Xbox One için çıkacak.
Eğer PC’de The Bard’s Tale IV’e sahipseniz, ücretsiz bir güncelleme ile Director’s Cut versiyonuna yükseltileceksiniz.
Xbox Gamepass’e de çıktığı ilk gün eklenecek.
Director’s Cut, uzun zamandır beklenen indirilebilir içeriği yeni bir son bölüm şeklinde oyuna ekleyecek. İndirilebilir içerik hakkında bir detay paylaşılmadı fakat fragmanın sonundaki büyük yeşil adamın görünümüne dayanarak Haernhold’da neler olduğunu göreceğiz gibi duruyor.

Director’s Cut ayrıca yeni düşmanlar, silahlar ve eşyalar, güncellenmiş bir arayüz, daha fazla sınıf ve cinsiyet karakter oluşturma seçenekleri, ek zorluk ayarları, tam gamepad desteği, yeniden dengelenmiş savaş sistemi ve karşılaşmalar ve binlerce düzeltme ve iyileştirme içerecek.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap