İlginizi Çekebilir

TGA-2018 derlemesi!


1) Annapurna Interactive ve Year Walk geliştiricisi Simog “Sayonara Wild Hearts” adlı yeni oyununu Switch ve diğer platformlar için duyurdu. Diğer platformlar detaylandırılmadı.

2) FJRD Interactive, hayatta kalma sandbox macera oyunu Among Trees’i PC için duyurdu. 2019’da Steam’de erken erişime açılacak.

3) Yayıncı Private Division ve geliştirici Panache Digital Games, Ancestors: The Humankind Odyssey’nin duyuru fragmanını yayınladı ve oyunun 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacağını duyurdu.

4) Anthem The Game Awards 2018 fragmanı.

5) Oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma oyunu Dauntless Nisan 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Switch ve akıllı telefonlara ise daha sonra çıkacak.

6) No Man’s Sky ve Joe Danger geliştiricisi Hello Games yeni oyununu duyurdu. Macera oyunu The Last Campfıre 2019’da Steam üzerinden PC için çıkacak.

7) ARK: Survival Evolved geliştiricisi Studio Wildcard, devasa çok oyunculu birinci şahıs nişancı korsan macera oyunu ATLAS’ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. PC versiyonu 13 Aralık’ta Steam üzerinden çıkış yapacak, Xbox Game Preview versiyonu ise 2019’da çıkacak.

8) Yayıncı Annapurna Interactive ve Abzu geliştiricisi Giant Squid “Pathless” adlı yeni oyununu duyurdu. 2019’da PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.

9) Devil May Cry 5 The Game Awards 2018 fragmanı.

10) Psychonauts 2 için ilk resmi fragman yayınlandı. 2019’da konsollar ve PC için çıkacak.

11) Netflix ve geliştirici BonusXP, Stranger Things 3: The Game’i “tüm platformlar” için duyurdu.

12) Persona 5’ten Joker, “Challenger Pack 1” indirilebilir içeriğiyle Super Smash Bros. Ultimate’a oynanabilir karakter olarak katılacak.

Ashen Xbox One ve PC için Çıktı
Journey to the Savage Planet PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu
The Stanley Parable: Ultra Deluxe Konsollar ve PC için Duyuruldu
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Switch için Duyuruldu
Far Cry: New Dawn PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu
Supergiant Games Hack-and-Slash Dungeon Crawler Oyunu Hades’i PC için Duyurdu
Journey PC’ye Geliyor
Crash Team Racing Nitro-Fueled PS4, Xbox One ve Switch için Duyuruldu
Obsidian Entertainment Yeni Rol Yapma Oyunu The Outer Worlds’ü PS4, Xbox One ve PC için Duyurdu
Yeni Dragon Age Oyunu Duyuruldu
Mortal Kombat 11 PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu
Rage 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu: 14 Mayıs 2019
Yılın Oyunu God of War Seçildi

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap