Surgeon Simulator 2’nin çıkış tarihi açıklandı!

Surgeon Sim

Bossa Studios, Surgeon Simulator 2’nin çıkış tarihini açıkladı. 27 Ağustosta PC için çıkış yapacak. Epic Games üzerinden satılacak.
Oyunun kapalı betası da düzenlenecek fakat, Oyunu ön sipariş verenler deneyimleyebilecek. Kapalı beta 7 ve 9 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.
Standart sürüm 39, Deluxe sürüm ise 69 TL’den ön siparişte.
Hayır… Göz ameliyatı olmana gerek yok. Surgeon Simulator geri döndü!

Surgeon Simulator 2, orijinal oyunun kalbine doğrudan, çılgına çeviren bir eşli oyun modu destekli adrenalin dozu enjekte ediyor ve her şeyi yepyeni bir seviyeye taşıyor. Tamamıyla etten kemikten oluşan bu devam oyununda yüreğini ağzına getiren ameliyatlarla, 4 oyunculu eşli oyun moduyla ve iyi niyetli Bossa Labs Yaratım Modu ile mucizelerle dolu bir medikal servisin tamamını keşfetmeye hazır ol!

YEPYENİ ÇOK OYUNCULU MOD İLE GERÇEK EŞLİ OYUNU DENEYİMLE!
Yepyeni 4 oyunculu eşli oyun deneyimiyle kaosu körükle! Kalp naklinden protez bacak ameliyatına kadar her şeyle başa çıkarken üç adede kadar cerrahla birlikte oyna. Acaba takım çalışması dalağı işlevsel hale getirecek mi, yoksa iş arkadaşın olan cerrahlar işi bir somun anahtarıyla mı çözecekler?

BOSSA LABS YARATIM MODU İLE DENEY YAP!
Surgeon Simulator 2 yapılırken kullanılan Bossa Labs Yaratım Modu ile çevrimiçi ortamda üç adede kadar arkadaşınla birlikte kendi bölümlerini ve deneyimlerini yarat! Kullanımı kolay birtakım sezgisel aletler ile her oyuncu düşünülerek tasarlanmış; yapabileceğin her şey diğer oyuncular da deneyimleyebilsin diye çevrimiçi olarak paylaşılabilir!

OYUNCULARIN ÜRETTİĞİ İÇERİKLERDEN OLUŞAN BİR DÜNYAYA ADIM AT
Bossa Labs Yaratım Modu sayesinde Surgeon Simulator 2 sürekli büyüyen bir oyuncu yapımı bölüm ve deneyimlerle geliyor. İster tekinsiz bir kaçış odası olsun, ister kocaman bir spor merkezi ya da tamamen farklı bir şey olsun, diğer oyuncuların mükemmel absürt beyinlerini stetoskopla ilk dinleyen sen ol!
Minimum
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel Core i3-3225 3.3 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı:GeForce GTX 550Ti
DirectX: 11.0
Depolama: 10 GB Sabit Disk

Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 – 4670
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı:GeForce GTX 770
DirectX: 11.0
Depolama: 10 GB Sabit Disk

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap