İlginizi Çekebilir

Shenmue 3 bağışçılarına Seasonpass yok!

Eğer Shenmue 3’ü benim gibi bekleyenler arasındaysanız, bir de ekstradan kickstarter bağışçılarındansanız son günlerde Shenmue 3 için çıkan haberler sizleri pek memnun etmemiştir. Geçtiğimiz hafta Shenmue 3’ün Epic Games Store’a özel olacağı haberini alan oyuncular, adeta sinir küpü olmuş durumdaydılar. Üstelik, bağışta bulunanlara Steam Key’leri dahi verilmeyecek. Bu Steam anahtarı mevzusunu da Epic Games Steam’e kilitlemiş durumda. Bundan dolayı Epic Games, para iadesini kendilerinin üstleneceğini de açıkladı. Anahtarınızın parasını Epic Games ödeyecek yani.
Bu gün ise, bir kötü haber daha geldi. Kickstarter bağışçılarına özel olarak oyunun Seasonpass içerikleri verilmeyecek. Kickstarter bağışçılarına da ayrı bir şekilde satılacak. Açıkçası, Shenmue 3 kendi topuklarına sıkmaya devam ederse, oyun da fos çıkarsa vay halimize diyor, haberi noktalıyorum.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap