İlginizi Çekebilir

Sea of Thieves’in açık dünyasını anlatan yeni bir video yayınlandı!


Oyunun açık dünyası beklediğinizden daha geniş.
Sea of Thieves ile birlikte nihayet güzel bir korsancılık oyununa kavuşuyoruz. Video oyun dünyasının tecrübeli geliştiricilerinden olan Rare’ın yeni oyunu, Microsoft’un desteği ile birlikte Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Bazı efektler konusunda Playerunknown’s Battlegrounds’a da yardım eden Rare’dan oyuncular oldukça umutlu durumda. Yayınlanan yeni videoda ise oyunun sanat yönetmeni olan Ryan Stevenson, oyunun açık dünyasını bizlere anlatıyor.

Videoda gördüğümüz kadarıyla oyunda kaza yapmış gemiler, korkutucu ve gizemli mağaralar ve tapınaklar ile karşılaşacağız. Ayrıca oyunun hikayesinin açık dünya ile bağlantılı olacağı söyleniyor. Yani hikaye sadece metinlerden oluşan bir yapıda olmayacak. Hikayeye dair gideceğimiz mekanların nasıl olacağını daha şimdiden merak ediyorum. Tema olarak oldukça hoş duran Sea of Thieves, co – op ve rekabetçi oynanış mekanikleri ile duyurulduğu ilk günden itibaren oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.
Xbox One X desteği sayesinde 4K desteği de olacak olan oyun, aynı zamanda 20 Mart 2018 tarihinde PC oyuncuları ile de buluşacak. Eğer oyunu denemek isterseniz 24 Ocak tarihinde kapalı betaya katılabilirsiniz.

MK

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap