Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonu Beklenenden Erken Geliyor!

Samsung-executive-says-that-it-will-unveil-its-foldable-phone-this-year-possibly-in-November

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonunu CES 2019’a kadar duyurmasını bekliyorduk fakat görünen o ki cihaz daha erken duyurulacak.

Samsung’un bir üst yöneticisine göre, Samsung Mobil CEO’su DJ Koh CNBC ile görüştü. Cihazın kullanıma hazır olmadığını ancak üretimin tamamlanmak üzere olduğunu söyleyen Koh, cihazın Kasım ayında düzenlenecek Samsung Geliştirici Konferansı’nda duyurulabileceğini söyledi.

Katlanabilir akıllı telefonun Galaxy X veya Galaxy F adıyla duyurulması bekleniyor. Bana kalırsa Galaxy X düşük bir ihtimal çünkü İphone ile karıştırılması muhtemel olacaktır.

Koh, cihazın adıyla ilgili bir açıklama yapmazken ürünün diğer cihazlarda olmayan farklı yetenekler barındırması için çalıştıklarını söyledi. Tamamen açıldığında tablet gibi kullanılacak cihazın üst seviye özelliklerle duyurulacağını söyleyebiliriz.

Koh, yeni teknolojilerin herkesin yararına olacağını söylüyor. Bunun yanı sıra yaptıkları araştırma ve anketlerde kullanıcıların katlanabilir bir akıllı telefon beklediklerini belirtiyor.

Samsung Geliştirici Konferansı, Kasım ayında San Francisco’da düzenlenecek.

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap