İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy F41, Google Play Geliştirici Konsolu’nda Göründü!

41 temsili

Dün size Samsung’un fotoğrafçılık ve kamera odaklı bir telefon üzerinde çalıştığını ve önümüzdeki ay Galaxy F serisi altında ilk telefonu göreceğimizzi paylaşmıştım. Aradan 24 saat bile geçmeden seriye ait Galaxy F41, Google Play Geliştirici Konsolu’nda ortaya çıktı.

Telefon dün, kullanım klavuzuyla karşımıza çıkmıştı ve üçlü kamera kurulumuyla geleceği gibi bilgilere ulaşmıştık. Ayrıca F41, orta seviyede konumlanacak.

6GB RAM ve Exynos 9611 işlemciyle Geekbench’te de karşımıza çıkan telefon, Play Console’dan aldığı sertifika ile bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Bu sertifika, telefonda Exynos 9611 işlemci olduğunu doğruluyor ve 6GB RAM’i de tekrar söylüyor. Bunları zaten Geekbench’ten öğrenmiştik, gelelim bilmediklerimize.

F41’in ekranı, 1080 x 2340 pixel çözünürlüğe sahip olacak, ürün ön taraftan bakıldığında Galaxy M31’e bayağı benziyor. Aşağıdan Play Console’dan edindiğimiz görseli inceleyebilirsiniz.

Google Play Console'da Samsung Galaxy F41

Telefon, bir su damlası çentikli AMOLED ekrana sahip. Gelen bilgilere göre arkada yer alan üçlü kamera kurulumunda ana kamera 64MP olacak, ikinci sensör ultra geniş açı sensörü olarak gelecek. Üçüncü lens ise şu anda bilinmiyor, tahminim telefoto veya derinlik sensörü olacağı yönünde.

F41’in arka tarafında bir parmak izi okuyucu, altında USB-C girişi ve kulaklık jakı, ayrıca 2 adet hoparlörle geleceğini dün gelen şemalardan zaten biliyoruz. Fiyat ise 200 – 270USD aralığında olacak. Galaxy F41’in önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_f41_passes_by_google_play_console_with_exynos_9611-news-45309.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap