İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Buds Duyuruldu!

indir galaxy buds

Samsung, dün akşam düzenlediği etkinlikle katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold ve Galaxy S10 serisini duyurmuştu. Etkinliğin önemli konuklarından biride, Galaxy Buds kablosuz kulaklıktı.

Kulaklığın en önemli özelliği, eğer bir Galaxy S10’ınız varsa üzerine koyarak şarj edebilirsiniz. Şimdi gelin, kulaklığa yakından bakalım.

Samsung’un şuandaki en büyük rakibi Apple ve onun Airpot modelleri. Samsung’da daha dikkat çekici olmak amacıyla bir isim değişikliğine gitti ancak değişiklik sadece isimde olmadı, yeni özellikler geldi.

Samsung Galaxy S10 serisinin içerisinden çıkan kulaklıkları üreten AKG, bu konuda Samsung ile çalıştı. Kulaklıklar tamamen bağımsız ve telefon olmadan dahili 8GB hafızasına yüklediğiniz tüm parçaları oynatabiliyor.

Kulaklığın kendisinde 58MAh pil yer alırken, şarj etmek için kullanacağınız kutunun pil değeri 252MAh olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklıkların kutusu, şarjın bitmesi halinde Galaxy S10’dan güç alabiliyor ve telefon umrumda değil deyip müzik keyfinize devam edebiliyorsunuz. Ayrıca kulaklığı şarj etme derdide ortadan kalkmış oluyor.

Galaxy Buds ne kadar pil ömrü sunuyor bunu testlerden öğreneceğiz ancak tahmini olarak 6 saat müzik dinleme süresi sunacağını söyleyebiliriz. Galaxy Buds’un Türkiye fiyatı 799TL olarak açıklandı. Ürünü şuanda satın alabilirsiniz ancak ben incelediğimde ürünü bulamadım.

Nispeten Apple’dan daha uygun olan bu kulaklıklar Samsung’a yeni bir seri kazandırdı. Muhtemelen bu ürün, serinin biraz daha fiyat performans ürünü olacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap