İlginizi Çekebilir

Rocket League, 23 Eylülde oynaması ücretsiz olacak!

Rocket

Psyonix, Rocket League’in 23 Eylülde Epic Games Store’a geçiş yapacağını, Bununla birlikte oynaması ücretsiz olacağını duyurdu. Oyunu Steam’den almış olan oyuncular oyunu oynamaya devam edebilecek. Yeni güncelleme geldiğinde eş zamanlı olarak Steam versiyonuna da gelecek. Ancak, Eğer yeni bir oyuncuysanız Steam’den artık alamayacaksınız.
23 Eylülden 23 Ekime kadar Rocket League’i Epic Games Store üzerinden indiren her oyuncuya 79.99₺ ve üzeri alışverişlerde kullanılabilen 60₺ indirim kuponu verilecek.
Bu günden itibaren kullanıcılar Rocket League hesabını bir Epic Games Hesabı’na bağlayarak Rocket League’de platformlar arası ilerlemeye, paylaşımlı envantere ve oyuncular arası takasa erişebilecek. Ayrıca Epic Games etkinleştirilmiş hesaba giriş yapan oyuncular aynı zamanda Sun Ray Roket Desteği ve Hot Rocks İzi’ne ücretsiz sahip olacak.
Rocketleague.com

Ne dersiniz Muhammed ve Sinan? Kapışalım mı? 😀

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap