İlginizi Çekebilir

Remedy’nin yeni oyunu gün yüzüne çıkıyor!


Remedy’nin yeni oyununu ne zaman görebileceğiz?
Remedy firması bir süredir yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Max Payne ile bir döneme damgasını vuran firma daha sonrasında Alan Wake ile oyuncuları oldukça farklı bir atmosfere sokmuştu. Xbox One ve PC için çıkan Quantum Break ise şahane grafikleri ve sıra dışı hikayesine rağmen beklediği ilgiyi görememişti. İşte daha sonrasında tekrar multiplatform olarak çalışmaya başlayan Remedy’nin yeni oyunu ile ilgili güzel bir haber geldi.
Remedy’nin yeni oyunu ne zaman gösterilecek?
Firmanın başındaki isim olan ve Max Payne’e de hayat veren Sam Lake, kendi Twitter adresinden oyunun son durumu ile ilgili bir güncelleme paylaştı. Henüz gösterilmeyen ve The Project 7 (P7) olarak adlandırılan oyunun sunumu için Milan, İtalya’ya giden Sam Lake, burada oyunu 505 Games yetkililerine göstermiş.
Kısacası yapım aşamasında olan yapımın önemli bir aşamayı geçtiğini söyleyebiliriz. Multiplatform oalrak çalışan, yani bu oyunun sadece tek bir platforma özel kalmayacağını daha önce belirten Remedy, çok yakında oyunun ilk videosuyla da karşımıza çıkabilir. Dağıtımcılığını 505 Games’in yapacağı oyunun ne zaman çıkacağı ve ne hakkında olacağı ise şimdilik belli değil. İşin içinde Remedy olunca muhakkak zaman olgusuna dair bir detay da bekliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Merlin’in kazanı

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap