Realme X50 Youth Özellikleri, toplam 6 Kamerayla Geliyor!

realme x50 youth

Realme, Ocak ayında X50, Mart ayında da X50 Pro’yu duyurmuştu. 2 cihazda 5G desteğiyle geliyordu, firma şimdi d X50 Youth modeli üstünde çalışıyor.

Popüler bir kaynak, Realme X50 Youth’un önde 2, arkada 4 kameraya sahip olacağını söylüyor.

Realme X50 Youth’un arka tarafında 1x 8MP çözünürlüğünde ultravide sensör, 1x 12MP telefoto, 2MP macro kamera ve 64MP çözünürlüğünde ana kamera bulunuyor. Ön tarafına baktığımızda ise 2MP derinlik sensörü ve ultravide’yi de içeren 48MP ana kamerayı görmekteyiz.

Realme X50 5G

Bu bilgileri sızdıran kaynak, X50 Youth hakkında bize daha fazla bilgi vermiyor. Ancak 3C sertifikasından bu akıllı telefonun 5G desteğiyle ve 30W hızlı şarj ile geleceğini anlıyoruz.

Realme, ülkemizde de ürünlerini piyasaya sürüyor. En son 14 Nisan tarihinde Realme 6, Realme 6 Pro ve Realme 6İ ülkemizde piyasaya sunuldu. X50 ve X50 Pro gibi modelleri henüz ülkemize gelmedi ama Realme Türkiye ekibi, katıldıkları bir ropörtajda diğer akıllı telefonlarının da ülkemize geleceğini söylemişti.

Realme de kafa karıştırmak konusunda rakiplerini takip ediyor gibi görünüyor. Tekrar söyleyeyim, birbirine benzeyen, hatta ismi bile benzer cihazlar satışa sunmak, kullanıcıların kafasını büyük ölçüde karıştırmakta.

Peki siz, Realme’nin bu akıllı telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://gsmarena.com/realme_x50_youth_camera_specs-news-42744.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.