İlginizi Çekebilir

Realme, Bu Yıl İlkkez İFA’ya Katılacak!

realme logo

Her sene Eylül ayının ilk haftası yapılan İFA teknoloji fuarı, Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenleniyor. Dünyanın dört bir yanından gelen teknoloji meraklıları, yine dünyanın dörtbir yanından gelen teknolojileri inceleme fırsatını bu etkinlikte yakalıyor

Bu sene, Coivd 19 sebebiyle İFA’da da bazı değişimler oldu. İFA, bu sene sunumlara ve stantlara yalnızca gazetecileri/medya mensuparını kabul edecek. Öte yandan etkinliğe kaç markanın katılacağı bilinmiyor, Samsung ise fuarda yer almayacak.

Realme, Çin’deki BBK teknoloji grubunun bir parçası ve çok yeni bir marka. Şirket adını duyurmak ve yeni şeyler göstermek için, İFA2020’ye katılacak, bu haber, İFA’nın resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Realme’den ise konuyla ilgili daha fazla bilgi gelmedi.

 

Şuanda Realme’nin İFA’da bizlerin karşısına ne ile çıkacağını bilmiyoruz. Fakat şirket, ekosistemini genişletmeyi planladığını belirterek geçtiğimiz ay 1 + 4 + n ürün stratejisini açıklamıştı. Buradan şirketin AIOT (nesnelerin interneti) cihazları ve yaşam tarzı ürünleri duyurmasını bekliyoruz. Ayrıca yeni telefonlarını da tanıtacaktır.

Realme, hızlı bir şekilde gelişen bir marka, çünkü dünyanın birçok yerine, kısa sürede açılmayı başardı. Şirketin telefonları bizim ülkemizde de çok seviliyor, umarım bu yeni AOIT cihazları ve duyurulan amiral gemi telefonları Türkiye’ye de getirirler.

Realme markası hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/realme_ifa_berlin_2020-news-44316.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap