İlginizi Çekebilir

Platinum Games’in ofisini görmek ister misiniz?


Genellikle Bayonetta ve NieR: Automata ile gündeme gelen japon oyun geliştirici stüdyosu Platinum Games, 2 buçuk dakikalık ofis turu videosu paylaştı. Neden böyle bir şey yapma gereği duydukları konusunda hiç bir fikrim olmasa da, çalıştıkları ortamı bize göstermeleri, bize duydukları samimiyeti gösteriyor.
2007 yılında kurulan Platinum Games’in şu ana kadar geliştirdiği oyunların listesini de paylaşayım sizlerle.
NieR:Automata (PS4, Xbox One, PC)
World of Demons (iOS ve Android)
Bayonetta 2 (Switch, Wii U)
Bayonetta (PS3, Xbox 360, Wii U, Switch, PC)
Lost Order (iOS ve Android)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan (PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC) (Bu oyunu almayın, aldırtmayın. Kuruluşundan bu yana en kötü oyunları budur.)
Vanquish (PS3, Xbox 360, PC)
Star Fox Zero (Wii U)
Transformers: Devastation (PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC)
The Legend of Korra (PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC)
The Wonderful 101 (Wii U)
Metal Gear Rising: Revengeance (PS3, Xbox 360, PC)
Anarchy Reigns (PS3, Xbox 360)
MadWorld (Wii)
Infinite Space (Nintendo DS)Stüdyonun şu an geliştirmekte olduğu iki adet oyun bulunuyor. Bunlardan biri Switch’e özel olan Bayonetta 3, bir diğeri Square Enix çatısı altında geliştirdikleri Babylon’s Fall.

Bu Bayonetta 2 ve 3’ü PC’de görmek ümidi ile ofis turu videosunu aşağıya bırakıyorum. Bakalım Platinum Games, nasıl bir ortam sunmuş bizlere?
Bu arada videoyu bırakmadan şöyle bir şey söylemek istiyorum. Yazıklar olsun sana Microsoft! Senin yüzünden Scalebound’ı göremedik.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap