İlginizi Çekebilir

Plants VS. Zombies: Battle for Neighborville duyuruldu!

PVZ

Zombilere karşı bahçemizi savunduğumuz Plants VS. Zombies serisinin yeni oyunu duyuruldu.
Ayrıca erken erişim sürümü de oyunculara açıldı. 30$ karşılığında oynanabiliyor.
Playstation 4
Xbox One
Origin
Oyunun tam sürümü 18 Ekimde PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.
Neighborville’e hoş geldiniz, burada her şey yolunda. Beyinsizler ve bitkiler arasında çılgın yeni dikenli bir çatışmanın alevlenmesi dışında! Ne yapacaksınız, mahsulleri mi çağıracaksınız? Bitkilerinizi mi ekeceksiniz? Sizi Neighborville’in ücra köşelerine götürecek ve geri getirecek bitki-zombi çatışmasında sıkı bir mücadeleye hazır olun.

Her Karakteri Savaş için Özelleştirin
Her grup için Takım Oyunu sınıfı dahil, ilk başta tam olarak özelleştirilebilen 20 sınıfla birlikte bitkiler ve zombiler arasındaki ezeli savaşta en yeni ekibe katılın. Yeni Savaş Arenası dahil, altı PvP moduna her karakter sınıfının eşsiz becerilerini katın ve inanılmaz dövüş heyecanını yaşayın.

Neighborville’in Ücra Köşelerine Gidin
Arazi boyunca var olan gerilim, Neighborville kentini aşarak serbest dolaşılan üç bölgeyle ve bir PvE moduyla genişledi. Giddy Park sosyal bölgesinde en çok üç arkadaşınızla takım oluşturun ve Weirding Woods’u, Mount Steep’i ve Neighborville Şehir Merkezini geri alın. Büyüme vakti!

En Sevdiğiniz Kişilerle Her Modda Oynayın
Her modda, bölünmüş ekranda ortak koçluğu yaşamak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin. En çok üç oyuncuyla bağlantı kurun ve serbest dolaşılan, gelişen bölgelerde savaşın ya da devasa bir banliyö çatışmasında çevrimiçi çok oyunculu bir oyunla en çok 24 oyuncu ile savaşa girin.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap