İlginizi Çekebilir

Outcast: Second Contact Humble Bundle üzerinde ücretsiz dağıtılıyor!

Orijinali 1999’da, Remake’i de 2017’de yapılan Outcast: Second Contact, Humble Bundle’da ücretsiz. 24 Kasım saat 20-00’a kadar alabilirsiniz.
Bu sefer Steam’de aktifleştirilecek kod olarak almayacaksınız. Oyunu Humble Bundle üzerinden download etmeniz gerekiyor. Fakat, 29 kasıma kadar indirmezseniz, oyun sizin olmayacak. İndirme seçenekleri ise direkt download ve Torrent Download olarak ikiye ayrılmış durumda.
5.91 GB boyutu olan bulunan Outcast: Second Contact’i alacaksanız, 29 kasımdan önce indirmiş olmanıza dikkat edin.
Hünerli ve gerçek bir elit asker olan Cutter Slade rolünü üstlenin ve tamamen özgürce Adelpha gezegenini keşfedin. Sihrin ve bilimin karıştığı bu büyüleyici dünyadaki yolculuğunuz esnasında egzotik şehirleri keşfedin, azılı düşmanlarla yüzleşin ve gelişmiş bir medeniyetin sırlarını öğrenmeye çalışın. Bu sistematik, canlı dünyada doğru tercihleri yapmaya çalışın, çünkü iki evrenin kaderi sizin başarınıza bağlı.
OLASILIKLAR DÜNYASI
Outcast – Second Contact’ın engin açık dünyası sizlere yüzlerce görev vasıtasıyla destansı bir macera sunuyor.
– Bu engin açık dünyadaki maceranıza tamamen özgürce başlayın.
– Sürekli karşılaşacağınız farklı görevlerden dilediğinizi seçerek kendi yolunuzu çizin.
– Çetin savaşlarda Talan’lara yüzleşin ya da sızma kartınızı oynayın.
– Gelişen bir silah cephaneliğinde ve ileri teknoloji cihazlarda uzmanlaşın, durumunuza uyan stratejiyi uygulayın.
– Adelpha’daki güçlerin dengesini değiştirin. Outcast – Second Contact eylemlerinizin ekosistem üzerinde doğrudan ve gözle görülür sonuçlarının olacağı canlı bir dünyada geçmektedir.
CANLI BİR GEZEGEN
Gelişmiş uzaylı medeniyeti olan Talan’ların ana gezegeni ve sıra dışı yaratıklarla dolu büyüleyici bir dünya olan Adelpha’ya fantastik bir yolculuğa çıkın.
– Yürüyerek veya Twôn-Ha’ın omuzlarında 6 farklı kıta keşfedin ve insanlara yabancı vahşi toprakların içine girin.
– Uzaylı bir medeniyetin kültürünü öğrendikçe Talan toplumunun kalbine inmiş olacaksınız: Riss’in tüccarlarıyla pazarlık yapın, isyan kuvvetleri ile görüşün ya da büyük Shamaz’ın gizemli yolunu takip edin.
– Bu aksiyon dolu dünyada her karşılaşma, her hadise sizi bir maceraya sürükleyecektir.
HAYATINIZIN GÖREVİ
Yakın gelecekte, insanlık evrende yalnız olmadığını keşfetti – ya da evrenlerde. Dahası, ABD hükümeti tarafından gönderilen bir insansız roket, Adelpha diye adlandırılan bir dünyanın yerlileri tarafından yok edilince bu uzaylı medeniyle ilk karşılaşma bir felakete dönüştü. Bu hadise, dünyayı yok etme tehdidi oluşturan bir enerji tufanı yarattı. Siz, bu felaketi önlemek için roketi bulup tamir etmek üzere Adelpha’ya gönderilen bir Navy SEAL olan Cutter Slade rolündesiniz. Yerliler tarafından kadim bir kehanetteki kurtarıcı olan “Ulukai” olarak karşılanıyorsunuz ve Adelpha ile dünyanın geleceklerinin birbirine bağlı olduğunu keşfedeceksiniz.
– Hızlı ve dinamik hikayeyle 50 saatten fazla süren bir macera.
– Kana susamış zalimlerin karşısında durun ve baskı altında esaret hayatı yaşayan bir halkı özgürlüğüne kavuşturun.
– Dobra dobra konuşan karizmatik kahraman Cutter Slade rolünü üstlenin.
ULUKAÏ GERİ DÖNDÜ
Outcast – Second Contact, kült Outcast oyununun tamamen yenilenmiş şeklidir. Video oyunları tarihindeki ilk 3D açık dünya oyunu olan ve modern macera-aksiyon türünün öncüsü olan 1999 çıkışlı ilk oyun, yılın macera oyunu namı da dahil olmak üzere 100 ödülden fazlasını kazanmıştır.
– Outcast evreni, modern grafiklerle tamamen yeniden tasarlandı.
– Dövüşler yeni hareketlerle artık daha dinamik: kaçınma, takla, koşma ve siper alma sistemi.
– Yeni gizli bölgeler, orijinal oyunun hayranları tarafından yapılan en ateşli tartışmalara ışık tutacak Adelpha’ya ait gizemler barındırmaktadır.
Outcast: Second Contact

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Temeltaş

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap