OnePlus 8T’nin Resmi Basın Görselleri Paylaşıldı!

oneplus 8t temsili

2020’nin artık sonuna yaklaşıyoruz ve bizi farklı olarak heyecanlandıracak aslında tek şey kaldı, iPhone 12. Fakat Android üreticiler de ellerindeki bu yıla ait malzemeleri son kez elden geçirip, tüketicilere sunmayı amaçlıyor, işte OnePlus 8T de bunlardan biri. Telefonla ilgili ilk olarak bazı özelliklerin sızdırıldığını, sonra da onaylandığını gördük, en son da boyutuyla ilgili bazı şeyler duyduk. Şimdi 14 Ekim’de gelecek bu minik devin, resmi görselleri ve teknik özellikleri bir kez daha karşımızda.

Aslında OnePlus, geçtiğimiz günlerde 17 saniye uzunluğunda, telefonun arkasını da gösteren bir tanıtım klibi yayımlamıştı, fakat bu klipten tam bir bilgi edinememiştik ne yazık ki. Fakat telefon, Çin’in alışveriş sitesi JD.com’da listelendi ve bu listelemeden, önü de dair telefonun her tarafını görebiliyoruz.

OnePlus 8TOnePlus 8TOnePlus 8T

*OnePlus 8T resmi görselleri

Tahmin edersiniz ki yukarıdaki 3 fotoğrafta habere değeri taşıyan bir şey yok, sadece telefonun görünümü resmi olarak onaylanmış oluyor. Daha önce yazdığımız bir yazıda telefonun boyutlarından bahsetmiştik.

Şimdi fotoğrafları bir yazıya dökelim, OnePlus 8 serisindeki kavisli ekranın aksine bu telefonda tıpkı Samsung’un Galaxy S20 FE telefonunda yaptığı gibi düz bir OLED panel göreceğiz. Telefonun ön tarafında, sol üst köşede ön kamera için bir delik, solunda ses kontrol tuşları, açma kapama tuşu ve switch tuşu ise telefonun sağ tarafında bulunuyor.

OnePlus 8TOnePlus 8TOnePlus 8T

JD.com tasarım detaylarının yanında ürünün temel özellikleriyle ilgili bilgiler de veriyor. Bunların çoğunu sızıntılardan zaten öğrenmiştik fakat yine de değinelim. 8T’nin ekranı 120Hz yineleme hızına sahip olacak, bunun yanında telefonun kutusundan 65W değerinde OnePlus Warp Charge adaptörü çıkacak. Ürünün arkasında L harfine benzeyen bir dörtlü kamera kurulumunu görürken telefonun genel olarak şık ve ince hatlı bir tasarıma sahip olduğunu görsellerden anlayabiliyoruz.

Telefonun arka tarafında ışık sıcaklık sensörü ve çift LED Flash da bulunuyor.

OnePlus 8T teaser

Bu arada, OnePlus’ın kurucu ortağı ve CEO’su Pete Lau, 8T’nin 188 gram ağırlığında ve 8,4 mm kalınlığında olacağını gösteren başka bir fotoğraf yayınladı.

Jun, OnePlus 8T için sınırlı sayıda hafif ve ince telefonlardan biri ifadesini kullanmaya çalışsa da bu telefon, abileri olan 8 ve 8 Pro’ya göre biraz büyük ve ağır.

Çinli perakendeci JD.com, ürünün fiyatıyla ilgili sayfasında bir bilgi paylaşmamış fakat Avrupa’da ürünün 550EURO ile 700EURO arasında bir fiyat etiketiyle satışa çıkması bekleniyor. Geri kalan tüm detaylar, Çarşamba günü gerçekleşecek etkinlikte günyüzüne çıkacak.

ÖNERİLEN: OnePlus 8T Geliyor, İşte Sızdırılan Özellikler!

https://www.gsmarena.com/oneplus_8t_official_renders_are_also_revealed_specs_confirmed_once_again-news-45705.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap