İlginizi Çekebilir

OnePlus 8T İle Birlikte 5 Ürün daha Duyurulacak!

oneplus 8t temsili

OnePlus’ın merakla beklenen akıllı telefonu 8T, bildiğiniz üzere yalnız gelmeyecek, OnePlus BUDS Z’nin uygun fiyatlı bir versiyonu, Warp Charge 65 gibi birkaç ürün daha, 14 Ekim’de düzenlenecek etkinlikte karşımıza çıkacak.

Tipster Ishan Agarwal tarafından da desteklenen en son söylentilere göre, etkinlikte duyurulacak ürünler yukarıda da belirttiğimiz gibi daha uygun fiyatlı bir OnePlus Buds Z, Warp Charge 65, OnePlus Watch, sesle ilgili başka bir ürün ve giriş seviyesi özelliklerle bir süre önce karşımıza çıkan OnePlus Clover olacak.

Ayrıca OnePlus CEO’su, Warp Charge 65 ile ilgili daha fazla detay paylaştı, bizi her yönden daha güçlü ve daha büyük bir şarj cihazı bekliyor.

OnePlus Warp Charge 65 ayrıntılı, daha fazla OnePlus ürünü 14 Ekim'de geliyor

Bu gelişmelerden hiç şüphesiz en önemli olanı bu yeni Warp Charge 65, USB-A girişi yerine USB-C girişine sahip olacak, bence sevinelim.

Yine cihaz, geriye dönük uyumluluğu da beraberinde getirecek ayrıca 45W Power Delivery özelliğiyle sunulacak.

Pete Lau Weibo gönderisi

*OnePlus CEO’su Pete Lau’nun Weibo gönderisi

OnePlus 8T, her biri 2250mAh kapasiteye sahip 4500mAh’lik çift hücreli bir pil içerecek. 65W’lık hızlı şarj cihazı ise telefonu 15 dakikada %58, 39 dakikada ise %100 şarj edebilecek.

ÖNERİLEN: OnePlus’tan Daha Uygun Fiyatlı Bir Buds Z Geliyor!

ÖNERİLEN: OnePlus Watch, Yuvarlak Tasarıma Sahip Olacak!

ÖNERİLEN: OnePlus 8T Geliyor, İşte Sızdırılan Özellikler!

ÖNERİLEN: OnePlus 8T İle İlgili Artık Daha Çok Şey Biliyoruz!

OnePlus markası hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/oneplus_warp_charge_65_detailed_more_oneplus_products_coming_on_october_14-news-45506.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap