İlginizi Çekebilir

Oddworld: Soulstorm’dan yeni fragman!

Oddworld

Oddworld Inhabitants, PS5 etkinliğinde Oddworld: Soulstorm’dan yeni bir fragman yayınladı. Oyunun PS5 ile kazandığı özellikler de açıklandı.
PlayStation 5 sisteminin teknik başarısı sayesinde oyun çarpıcı görseller sunacak. 3D ses özelliği Abe’nin hemen yanındaymışsınız hissiyatını verecek ve sizi aksiyonun ortasına koyacak. DualSense kablosuz kontrol cihazının dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikler özelliklerinden de faydalanacak.
New ‘N’ Tasty’nin bittiği yerden devam ederek,  Abe’in kahramanca yolculuğunda ikinci bölüme başlayın.
Doğrudan 2014 Oddworld: New ‘N’ Tasty, Oddworld: Soulstorm olaylarından sonra geçen ikinci oyunda Abe’nin kahramanlık macerasını oynayın.
Abe, Glukkonlar’ın mega şirket makineleri tarafından çiğnenmek üzere olan ümitsiz Mudokon çarkından bir dönüşüm geçirir ve umut ışığı olmak üzere yükselen, beklenmedik bir kahramana dönüşür.
PC, PS4 ve PS5 için çıkacak. Çıkış tarihi belli değil.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap