İlginizi Çekebilir

Müsadeniz Varsa Tanışalım mı?


Merhabalar. Beni sadece bu siteden tanıyorsanız diye kendimi size tanıtmak istiyorum.
Adım onur, 26 Haziran 2000 tarihinde dünyaya geldim. Bebekliğimden fazla bahsetmeyeceğim, çünkü fazla hatırlamıyorum.
Hatırladığım tek şey var ise, küçüklüğümde 2. kattan aşağı düşmem sonucunda görme yetimin kısıtlanmış olması. O günden beridir 2 senede bir doktoruma gidip görmem ne kadar ilerlemiş diye kontrol yaptırıyorum. Doktoruma buradan selamlar olsun, her gittiğimde bana o ilaçları veriyorsun, fakat işe yaramıyor artık anla lütfen.

Çocukluğum ise çok güzel geçti. Mahalleden arkadaşlar ile toplanıp, oyuncak tabancalar ile çatışmalar, bisiklet yarışları, aşılar, okul derken koskocaman bir 17 yıl geçti.
Kendimi 14 yaşımdan beri oyunlara adadım, ve kocaman bir youtube dünyası var, bende orada olmalıyım dedim.Böylece youtube maceram 1 ocak 2014’ten itibaren başlamış oldu.
İlk başta bilgisayarım bulunmadığından, Nokia e72-00 model telefonum, 72 ekran televizyonum ve Playstation 2’mle bu dünyaya adım attım.
Sonrasında beni destekleyen oldu, olmadı uzun yollara devam dedim ve kanala tam 161 adet video yükledim. Bu sitenin sahibi olan Muhammet Taha Türk ile de işte o zamanlarda tanıştık. O’da bir youtube kanalı açmaya karar verdi ve açtı.
Muhammet teknoloji üzerine, ben deniz ise oyun üzerine videolar çektik.
Sonrasında benim videolarımda ses olmadığı hakkında bir çok şikayet aldım, görüntünün düzgün olmadığına dair şikayetler aldım. Mecburen yola böyle devam ettim ve 13 kasım 2015’te PC oyuncusu tv kanalımı açtım. O zamanlar tabi yine adım ve soyadımdı kanalımın adı.
Dandik Lenovo marka PC ile nereye kadar gidiliyorsa gittim, babam benim çabamı görünce “Gel sana bir PC toplayalım.” dedi. Ve 14 temmuz 2015’te PC topladım.
O günden itibaren 1080p videolar atmaya başladım kanalıma.
Şimdiye kadar bitmiş olan bir çok serim var, ve bir çok seride başlayacak.
Kanal 18 ocak 2017’de düzenlemeye gitti, kanaldaki bütün videoları sildim, bu silme olayı da 15 ocak 2017 tarihine denk geliyor.
Ben neden sildiğimi bulamadım, neden silmiş olabileceğim konusunda sizlerden yardım istiyorum. Kendime en mantıklı nedeni sizin yorumlarınızdan seçeceğim.
Konumuza dönecek olursak 18 ocak 2017’den itibaren tam 207 video kanala yükledim, sizleri de kanalıma bekliyorum.
Bu arada belirtmeden geçmeyeceğim, Muhammet’e bana sitesinde yazar olarak yer vermesinden, facebook sayfasında yer vermesinden, ve bir çok yardımından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Kanalımın linki ve bir çok bilgi aşağıda yer alıyor.
https://www.youtube.com/channel/UCGp-01-rAuZWFEnJtyEG4ZA

Bir Sorunuz veya görüşünüz olursa yorumlar kısmından, veya yukarıda gördüğünüz linklerden bana ulaşarak belirtebilirsiniz.
Eğer sistemimi ve ekipmanlarımı merak ediyorsanız şu şekilde!
İşlemci:

Intel Core İ5 3470, CPU @ 3.20 GHZ 4 çekirdekli işlemci

Ekran kartı:

Asus Gtx 750Ti Rog Strix 4 GB Nvidia Geforce DX12

Anakart:

Asus H61MK

HDD:

WD 1TB 7200 RPM

Ram:

2×4 GB Kingston Hiperx 1600 MHZ. toplamda 8 GB

İşletim sistemi:

Windows 10 Pro 64 Bit.

Monitör:

Asus vs197+ LG TV monitör olarak kullanıyorum yayınlarda.

Klavye:

Logitech G103 Gaming Keyboard.

Mouse:

Logitech G300S Gaming Mouse.

Gamepad:

Logitech F310

Lütfen yorum ve görüşlerinizi yorumlarda belirtirken küfür, kırıcı sözler VS. kullanmamaya çalışın.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap