Monster Boy and The Cursed Kingdom’ın demosu yayınlandı!


FDG, Bu yıl PC için çıkış yapması planlanan aksiyon macera oyunu Monster Boy and The Cursed Kingdom’ın demosunu yayınladı.
Steam üzerinden çıkış yapacak oyunun demosunu Buradan indirebilirsiniz.
Şu anda PS4, Xbox One ve Switch için ulaşılabilir durumda. PC versiyonunun tam sürümünün ise ne zaman çıkış yapacağı belli değil.
Efsanevi seri yeni ve muazzam bir macera ile geri dönüyor!
Monster World serisindeki orijinal Wonder Boy’un babası Ryuichi Nishizawa’nın nezaretinde yaratılan bu renkli aksiyon-macera oyununu deneyimle.
Monster Boy and the Cursed Kingdom klasik serinin en iyi özelliklerini alarak yepyeni, modern ve eğlenceli bir macerada, unutulmaz müzikler ve el çizimi muhteşem grafikler eşliğinde sunuyor.
Jin, Monster World Krallığını kurtarabilecek mi? Zorlu düşmanları bertaraf edip gizli mekanları keşfetmede ve güçlü ekipmanını yükseltmede kahramanına yardım et. Ayrıca, ucunda müthiş düşmanların ve gizemli hazinelerin beklediği yeni yolları açacak eşsiz becerileri bulunan özel formların kilidini aç.
Genel özellikleri:
– Eşsiz dövüş ve platform becerileri bulunan altı harika form ile başından sonuna heyecan dolu bir macera.
– Yeni yol ve gizemlerin kilidini açarak özel ekipmanlara eriş: sihirli silah ve öğeleri bul, dünya önünde aşama aşama açılsın.
– 15 saati aşkın destansı bir macera: yeni Monster World dünyasını ve içindeki birbirine bağlı farklı mekanları keşfet.
– El yapımı animasyonlar: karakterler ve düşmanlar detaylı animasyonlar ve eğlenceli yüz ifadeleri ile hayat buluyor.
– Müzikler efsane Japon bestecilerden: Yuzo Koshiro, Motoi Sakuraba, Michiru Yamane, Keiki Kobayashi ve Takeshi Yanagawa.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap