Microsoft Flight Simulator 10 DVD’li olacak!

Flight Sim

Geçtiğimiz gün bildiğiniz gibi (haberini yapmadım çaktırmayın) Microsoft Flight Simulator’ın çıkış tarihi açıklanmıştı. Bu gün ise oyunu kutulu olarak almak isteyenler için karşılaşacakları DVD miktarı paylaşıldı.
Kutlu versiyon için Aerosoft ile anlaşan Microsoft, Oyunun 10 DVD ile birlikte geleceğini açıkladı. GTA 5 14 DVD idi, Siz pay biçin artık kaç GB olacak.
Kutulu Standart sürüm 70€, Kutulu Premium sürüm ise 130€. Merak ediyorsanız yazayım, İki sürümde de 10 Disk var.
Kutulu versiyon simülatör kodu (boyutu oldukça küçük), oyunun dünyası ve uçakları (normalde 90 GB indirme gerektiren bir içerik), opsiyonel online streamed içeriği ve yine opsiyonel üçüncü parti dosyalardan oluşuyor. 
Aerosoft’tan Mathijs Kok tarafından belirtilene göre “Kutulu versiyon yavaş internet bağlantısına sahip kullanıcıların içeriği indirmeden oyunu kurmasına olanak sağlayacak. Dijital versiyon ile aynı sadece güzel bir kutu ve baskılı kılavuz içeriyor ve sizleri 90 GB indirme yapmaktan kurtarıyor.” 
PC sistem gereksinimlerinde belirtilene göre oyun için minimum 150 GB boş alan gerekiyor.
Microsoft Flight Simulator 18 Ağustos’ta PC için çıkacak. Standart sürümü Xbox Game Pass’e dahil olacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap