İlginizi Çekebilir

Meizu 17’nin Bu Özellikleri de Artık Resmi!

meizu 17-temsili-2

Meizu’nun 17 bilmecesi tüm hızıyla sürüyor. Akıllı telefonun önce 17 Nisan’da duyurulacağı ortaya çıkmış, daha sonra 21 Nisan’da duyuru yapılacağı düşünülmüştü. Bugün 25 Nisan ve Meizu 17’yi hâlâ tam olarak göremedik.

Geçtiğimiz günlerde de bu gizemli akıllı telefon ile ilgili birkaç bilgi öğrenmiştik. Tabi ki bu ilginç bilgiler ve parça parça duyurulan özellikler, firmanın bir nevi pazarlama taktiği. Şimdi ise Çin’in dev sosyal medya ağı olan Weibo’da, cihazın 30W hızlı şarj desteği ile geleceği ve 4500mAh pile sahip olacağı, Meizu tarafından onaylandı.

Şirket Weibo hesabında paylaştığı gönderide, cihazın batarya ve şarjıyla ilgili bilgileri verdi, ancak cihazın kamerası, tasarımı gibi asıl merak ettiğimiz bilgileri henüz öğrenmedik.

Meizu 17 teaser resmi

Meizu 17’nin 30W hızlı şarj desteğine sahip olacağı bir sertifikasyon sürecinde, 4500mAh bataryayla geleceği ise geçmişte gelen sızıntılardan biliniyordu, o yüzden çok büyük bir sürpriz olmadı.

Daha önce cihazın Snapdragon 865 işlemciye sahip olacağını ve UFS 3.1 depolama standartıyla geleceğini öğrenmiştik. UFS 3.1, yazma/okuma hızlarında büyük iyileştirmeler ile gelen bir teknolojiydi.

Meizu 17’nin 90Hz bir ekranla geleceği düşünülüyor. Meizu, birkez daha bizi kandırmıyorsa eğer, ürünle ilgili tüm detayları 8 Mayıs’ta öğreneceğiz. Siz bu akıllı telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/meizu_17_officially_confirmed_to_feature_a_4500mah_battery_and_30w_charging-news-42870.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.