Lunapark ister misin çocuk adam? RollerCoaster Tycoon Adventures PC için çıkışını gerçekleştirdi!


Bir ara oyun konsolu geliştirdiği söylentileri etrafta dolanan Atari, anlaşılan konsol piyasasına geri dönmeyecek, Yayıncılık kariyerini devam ettirecek. Nvizzio ve Atari, Bir oyun parkı kurmak isteyenleri düşünüp, RollerCoaster Tycoon Adventures’ı PC için piyasaya sürdü. Hayallerinizdeki lunaparkı artık inşa edebilirsiniz.
Yalnız biraz parayı gözden çıkartmanız gerekecek. Oyun Epic Games Store’da 99,99 TL’den satışta. Kısacası 100 TL.
RollerCoaster tycoon Adventures, geçen yıl Switch için çıkış yapmıştı. Bakalım PC’de başarılı olabilecek mi?
Rahat, kullanıcı dostu park simülasyonu ve neşeli yeni görünüm her yaştan oyuncunun hayalindeki tema parkını yaratmasını sağlıyor!
Oyuncular, kendi eğlence imparatorluklarını oluşturmak için üç farklı oyun moduna sahipler — Heyecanlı Macera Modu, zorlayıcı Senaryolar ve açık Özgür Mod. 120’den fazla harika çılgın gezinti, restoran ve mağaza parkların göz alıcı bir aksiyonla patlamasını sağlayacak ve sezgisel hız treni tasarlayıcı sayesinde oyuncular kolaylıkla; vahşi, ölüme meydan okuyan hız trenleri tasarlayacak. Su ve arazi seçenekleriyle dört eşsiz çevre temalı ortam, her parkın benzersiz ve heyecan verici olmasını sağlıyor. RollerCoaster Tycoon olmak daha önce hiç bu kadar eğlenceli ve bu kadar kolay olmamıştı!
Burada PC çıkış videosunu, Burada da Epic Games Store Satın alma sayfasını bulabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap