İlginizi Çekebilir

Kingdom Underfire II Batıya geliyor!

Gameforge, Blueside tarafından geliştirilen çok oyunculu çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu Kingdom Under Fire II’nin Batıdaki yayıncılık haklarını satın aldığını duyurdu. Oyun bu yılın sonlarında Kuzey Amerika ve Avrupa’da PC için çıkacak.
Oyunun tanıtım yazısı:

İlk olarak 2008’de duyurulan Kingdom Under Fire II, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) ve gerçek zamanlı strateji (RTS) türlerini birleştiren ödüllü Kingdom Under Fire serisinin en yeni ve en iddialı oyunu. Kingdom Under Fire II bölge sınırlı beta sırasında sayısız ödül aldı ve bunlardan bir tanesi de Gamescom 2015’te MMOGames’in en yenilikçi oyun ödülü. 2004’te yüksek puanlar alan Kingdom Under Fire: The Crusaders’tan sonra Kingdom Under Fire II serinin bir sonraki bölümü ve Batı bölgelerinde hayranların en çok beklediği oyunlardan biri olmaya devam ediyor.
Kingdom Under Fire II; Human Alliance, Dark Legion ve Encablossians olmak üzere üç güçlü ırkın Bersia ülkesi üzerinde söz sahibi olmak için rekabet ettiği bir dünyada geçmektedir. Oyuncular birkaç kahraman sınıfından birini seçerek bireysel karakterini oluşturmaya odaklanabilir veya devasa orduları savaş strateji uzmanı olarak yönetebilir. Kingdom Under Fire II, Kingdom Under Fire: The Crusaders’tan gerçekleşen olaylardan 50 yıl sonrasında geçiyor ve çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilen sürükleyici bir çok oyunculu hikaye campaign modu içeriyor.

BSC

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap