İlginizi Çekebilir

Kingdom Hearts III için Yeni Bir Fragman Yayınlandı!


Disney Severler, Bu sizin için.
Square Enix, D23 Expo Japan 2018 esnasında Kingdom Hearts III için yeni bir fragman paylaştı ve Kingdom Hearts III’ün resmi tema müziğini açıkladı.

Yayınlanan fragman geçtiğimiz aylarda sızdırılan Monsters, Inc. (Sevimli Canavarlar) dünyasının oyunda bulunacağını doğruluyor ve Toy Story (Oyuncak Hikayesi) ile Tangled (Karmakarışık) dünyasından kısa görüntülere yer veriyor.
Tema müziği İngilizce’de “Don’t Think Twice”, Japonca’da “Chikai” (Oath) olarak geçiyor ve söyleyen isim ise Hikaru Utada.

Kingdom Hearts III 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Çıkış tarihi Square Enix tarafından belirtildiği üzere E3 2018 esnasında duyurulacak.

D23 Expo Japan 2018 fragmanını tema müziğinin hem İngilizce hem de Japonca versiyonlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.Şahsen bana soracak olursanız, bir disney hayranıysanız ve JRPG türü oyunları seviyorsanız, ve tabi ki bir PS4 veya XBOX ONE sahibi iseniz almanızı öneriyorum. Ben fragmana ve müziğe acayip yükselmiş olsam da, bir konsol sahibi olmadığım için oynayamayacağım. Benim Yerime de oynarsanız sevinirim:D

BSC

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap