İşte Karşınızda Snapdragon 865’li En ucuz Telefon: iQOO Neo3

İQOO NEO 3

Vivo’nun alt markası olan İqoo, kısa süre önce duyurulan İQOO 3 modelinin daha uygun bir versiyonunu geliştiriyor. Gelecek bu akıllı telefonun adı İQOO Neo 3 olacak.

İQOO NEO 3, 23 Nisan’da duyurulacak ve şimdi ortaya çıkan son sızıntılar, cihazın fiyatıyla ilgili bilgiler veriyor.

Çin’in dev sosyal medya platformu Weibo’da ortaya çıkan bilgiye göre İQOO Neo 3’ün fiyatı 2.998 CNY’den (yaklaşık 390 €) başlayacak ve Redmi K30 Pro’dan 1CNY daha ucuz olacak. Böylece en ucuz SnapDragon 865’li telefon ünvanı artık İQOO Neo 3’e ait olacak. Ortaya çıkan söylentiler cihazın 144Hz tazeleme oranı sunan bir ekranla geleceğini de söylüyor ancak çok güçtlü bir dayanağı sanıyoruz yok.

Cihazın hiçbir özelliği, firma tarafından doğrulanmadı. Yaklaşık 9 gün sonra cihazla ilgili her şeyi öğrenmiş olacağız. Peki siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://gsmarena.com/iqoo_neo3_will_be_the_cheapest_snapdragon_865powered_smartphone-news-42645.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.