İlginizi Çekebilir

Immortals: Fenyx Rising’in detayları paylaşıldı!

IFR

Ubisoft dün düzenlediği Ubiforward etkinliğinde eski adı Gods & Monsters, Yeni adıyla Immortals: Fenyx Rising’in detaylarını paylaştı. Bu detaylardan en dikkat çekeni çıkış tarihi. 3 Aralıkta PC, PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve Stadia için çıkacak. PC versiyonu Uplay ve Epic Games Store üzerinden satılacak.
Standart sürüm PlayStation Store ile Xbox Store’da 470,00 TL ve Uplay ile Epic Games Store’da 269,00 TL. Gold sürüm PlayStation Store ile Xbox Store’da 600,00 TL ve Uplay ile Epic Games Store’da 449,00 TL.

Ön sipariş bonusu ilave görev A Tale of Fire and Lightning (Ateş ve Yıldırım Hikayesi). Gold sürümde Season Pass ve başka oyun içerikleri bulunacak.
PlayStation 4 veya Xbox One versiyonuna sahip kullanıcılar yeni nesil versiyona ücretsiz yükseltebilecek.
TANRILARIN SON UMUDU SENDE
Kahraman Fenyx olarak, Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarmak için maceraya atıl.
Destansı bir mücadelede, tanrıların efsanevi güçlerini kullan, mitolojik yaratıklara meydan oku ve Yunan mitolojisinin en müthiş Titanı Typhon’u dize getir.
MİTOLOJİK DÜŞMANLARA MEYDAN OKU
Cyclops, Medusa veya Minotaur gibi efsanevi yaratıklarla yüzleş, havada ve karada göğüs göğüse mücadelelerde tanrılardan aldığın yetenek ve silahlarını kullanarak hepsinin hakkından gel.
TANRILARIN GÜCÜNÜ KULLAN
Olimpos tanrılarının bahşettiği güçleri kullanarak mitolojik canavarlarla savaş, antik bulmacaları çöz ve muazzam bir açık dünyayı keşfet.


Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap