Hunt: Showdown’a nihayet Türkçe dil desteği geldi!


Crytek’in erken erişime sunduğu yeni göz bebeği Hunt: Showdown’a nihayet Türkçe dil desteği geldi.
Ayrıca bu güncellemede sadece dil desteği de bulunmuyor. Yeni silahlar, zırhlar ve daha birçok yenilik oyuna dahil edilmiş durumda.
Oyuncular Türkçe dil seçeneğini aktif hale getirmek için, ilk olarak Steam Kütüphanelerindeki Hunt: Showdown (Test Server)’a sağ tuşla tıklayıp “Özellikler” bölümüne ulaşmalarının ardından, “Dil” sekmesinden Türkçeyi seçebilirler.
Güncelleme ile eklenen yeni silah ve ekipmanların yanında Hunt: Showdown sahiplerinin Steam hesaplarını daha fazla kişiselleştirebilmesi için oyuna 6 adet Steam Koleksiyon Kartı eklendi. Ayrıca yeni raporlama sistemi ile oyuncular hile yaptıklarından şüphelendikleri kişileri raporlayabilecekler.
Ayrıca oyun hakkındaki en güncel haberler, içerikler, etkinlikler, ödüllü yarışmalar ve sadece Türk Hunt: Showdown oyuncularına özel sürprizler için Hunt: Showdown Türkiye Resmi Facebook sayfasını da takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/huntshowdownturkiye

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap