HTC’nin Giriş Seviye Telefonu Wildfire E2 Yolda!

htc temsili

HTC, yakın zamanda Desire 20 Pro ve U20 gibi 5G destekli orta seviye telefonlarını duyurmuştu. Bunun öncesinde şirket uzun süre sessiz kalmıştı. Bildiğiniz gibi HTC, One M9 ile birlikte büyük düşüşler yaşamaya başlamıştı ve en sonunda neredeyse tamamen piyasadan silinnmişti.

Tayvan’lı şirketin yeni telefonu yine Wildfire modeli altında  Google Play Console sertifikasında ortaya çıktı ve bu telefon, giriş seviye telefon isteyenlere hitap edecek.

Htc Wildfire E2, su damlası çentikle gelecek ve Mediatek Helio P22 işlemciden güç alacak. 6.2 inçlik bir HD ekranla gelecek cihazda 4GB RAM ve 64GB dahili hafıza bulunuyor.

Yukarıdaki görselde cihazın ön tarafını net olarak görüyoruz, ayrıca arka tarafta bir parmak izi okuyucu olduğu bilgisi de var. Ayrıca cihaz kutudan Android 10 ile çıkacak.

Tabii ki ilerleyen günlerde bu telefon hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi düşünüyoruz. Htc, sınırlı sayıda pazarda satış yaparak en azından belli seviyede tekrar gelir elde etmek istiyor. Şirket için eski günlerine dönmek epey zor olsa da, en azından enler listesinde bir yerde adını tekrar duymayı diliyoruz.

Htc hakkında görüşleriniz neler?

https://www.gsmarena.com/unreleased_htc_wildfire_e2_appears_in_google_play_console_listing-news-44294.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap