İlginizi Çekebilir

Guns of Icarus Alliance kısa bir süreliğine ücretsiz veriliyor!

Guns of Icarus Alliance

Gemiler ile savaştığımız Guns of Icarus Alliance, Kısa bir süre için humble bundle’da ücretsiz dağıtılıyor.
Guns of Icarus Alliance makinelerin yakıp yıktığı bir dünyanın kontrolü için yarışan altı seçkin grup arasındaki süregelen savaşın geçtiği, nihai PvP, PvE, steampunk hava gemisi savaş oyunudur. 32 oyuncu, her gemide 4 oyuncu olan epik hava gemisi savaşlarına katılabilir. Veya alışkanlıklarınızı öğrenen bir AI ile yarışmak için ekip oluşturabilirsiniz. Pilot, Mühendis ve Nişancı rolünü üstlenin ve ekibinizle zafere doğru ilerleyin. Gökyüzünün hakimi olmak için bir dizi oyun modu ve haritada geminizin zırhını onarın, düşman balonlarını vurun ve ustaca manevralarla savaşlara girip çıkın. Ekibiniz hangi platformdan oynuyor olursa olsun, oyun, ekibinizin birlik olabilmesi için platformlar arası sesli sohbet özelliğini tam olarak destekler. Sürekli değişen bu evrende, bir ekibin başarısı ve başarısızlıkları, savaş alanına kimin hükmettiğine göre dünyayı sürekli şekillendirir ve yeniden şekillendirir. Guns of Icarus’ta, siz ve ekibiniz birlikte zafer kazanır ya da yok olursunuz.
Guns of Icarus Alliance’ı aldığınızda Steam üzerinden etkinleştirirseniz, Oyun sınırsız olarak sizin kütüphanenizde bulunmaya devam edecek.
https://www.humblebundle.com/store/guns-of-icarus-alliance

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap