İlginizi Çekebilir

GTA Online’da erişim sıkıntısı yaşanıyor!


Bildiğiniz gibi şu yazımda Günlük olarak ücretsiz oyunları paylaşıyorum. Geçenlerde ise Epic’in manyaklığı GTA 5’i yazmıştım.
Gta 5 dağıtıldığı ilk gün yaşananlardan bahsedeyim sizlere kısaca. Oyun 18-00’da erişime açılır açılmaz Epic Games’in sunucuları çöktü. Bir çoğumuz (ben de dahil) bir kaç saat beklemek zorunda kaldık almak için. Sayfa kendine geldi, Oyunu aldık ama, Oyun ilk başta 2 KBPS ile iniyormuş söylenene göre. İndirmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim.
Şimdi ise GTA Online sunucularına girilmiyormuş. Bunun nedeni ise, Aynı Epic Games’in sunucularına olduğu gibi Rockstar’ın sunucularının da aşırı meşgul olmasıymış.
Söylenene göre sorun sadece PC’de varmış ve yakın zamanda düzeltilecekmiş.
Son olarak buradan 350 tane bedava GTA 5 alan arkadaşımıza selam söylüyorum. Ha birde, Epic Games’te o gün yaşanan izdihamı da Şu videoyla özetleyip gidiyorum.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap